Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 9 hónapos baba ezt eheti?

9 hónapos baba ezt eheti?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 9 hónapos babának vettünk jó minőségű, minden összetevőjében organikus (!) kekszet. Kérdésem az, hogy ezek közül már mindent ehet?


Búzaliszt, cukor, növényi olaj, kukorica liszt, napraforgóolaj, szódabikarbóna, vanília, só,

szója, tatárkrém (akármi is legyen az).


A kérdés nem az, hogy "cukrot azt jajj ne!", hanem a többi összetevő miatt adható-e a keksz a babának.


Köszönöm!



#cukor #keksz #vanília #kukoricaliszt #búzaliszt #organikus keksz #tatárkrém
2018. febr. 14. 21:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%
Szójásat 3 éveseimnek se adok.
2018. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Egyaltalan miert kell egy kekszbe szoja?

Suss otthon ha mar nem veszel babanak valot.

2018. febr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ok, értem. Tehát a szója miatt akkor nem, majd mi megesszük. Nyilván "babakekszet" vennék, ha találnék. Nem Magyarországon élünk, így babapiskóta nincs is. De majd készítünk itthon.


Gluténnel nincsen gond, azt már 6 hónap után ajánlják. Rizst is adunk neki, és zabot is. És próbálunk mindenből garantáltan vegyszermenteset (hitelesített) venni, ha van rá lehetőség.

2018. febr. 14. 23:14
 14/21 A kérdező kommentje:
A babának valót nem a csomagolás dönti el, és nem is az eladó, hanem mi, a szülők. Én sütni nem fogok – pedig szívesen tenném – mivel éjjel-nappal dolgozom. De majd a feleségem megteszi.
2018. febr. 14. 23:17
 15/21 A kérdező kommentje:

Közben találtam babakekszet a neten, gondolom megosztom, ha másnak is hasonló kérdése lenne a jövőben. Azt gondolom az iherb.com Magyarországra is küld termékeket.


iherb.com/search?kw=baby+biscuits


Köszönöm ismét a válaszokat!

2018. febr. 14. 23:27
 16/21 anonim ***** válasza:

"Nem Magyarországon élünk, így babapiskóta nincs is"


Ne keverd a babakekszet a babapiskótával. Nagyon nem ugyanaz. A babapiskóta tojást is tartalmaz és cukros. A babakeksz nem. Eleve más a két termék.


Én a Detki bio babakekszet vettem, az nem tartalmaz cukrot, meg tojást.

De bárhol élsz, gondolom DM vagy Rossmann van, esetleg Tesco. Mindnek van babarészlege, ahol tápszert babaitalt, bébiételt lehet venni. Na ott keresd a babakekszet is. Szerinted mi hol vesszük Magyarországon? VAlami nemzeti magyar boltban? Hogy külföldön nincs, csak itthon???

2018. febr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
40%
Ha csak nem valami afrikai eldugott torzsi faluban eltek, minden orszagban bebietel, es ha az van akkor babakeksz is.
2018. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
28%
9honaposam mar mindent az enyem 5honaposan 2pofara tomte az Édességet.. Elotte meg magatol nem tudta enni de mindent adtam neki elotte is.. Szojas fasirtot is, ha epp azt foztem.. Mindig azt ette amit mi, hulye baba kajajat sose kapott..
2018. febr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Kaptam pár értékes választ a kérdésemre, köszönön! Azonban nagyra értékelem az agresszív-anyáknak is, hogy benéztek ide, és próbáltak hasznosan hozzászólni a témához, mindenki a maga modorában, kifejezésmódjában.
2018. febr. 16. 22:20
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ennyire megnézed az összetevőket, akkor egy levegőszűrős maszkot is adj rá... Viccet félretéve, nem szabad ennyire félni a dolgoktól, mert most neveljük a mindenre allergiás, érzékeny gyerekeket.


4 gyerekes családanya

2018. febr. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!