Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Etetőháló, pépesítő cumi...

Etetőháló, pépesítő cumi kinek vált be és melyik? Mikor kezdtétek el használni a babátoknál?

Figyelt kérdés

Két félét láttam:

[link]


[link]


Az első szilikonos, úgy nézem kb olyan lehet mint a cumisüveg cumija, nem tudom a rágcsálástól mennyire szakad könnyen, a második link pedig hálós.

Mennyi idős volt a babátok mikor elkezdtétek használni és milyen tapasztalatotok van vele?

Valahogy nekem a hálós tetszik jobban, talán abból jobban jön a kaja.

Sárgarépát, almát gondoltam hogy egyelőre azt tennék bele 8 hónaposnak. Vagy még várjunk vele?


2018. febr. 15. 12:53
 1/6 A kérdező kommentje:

A hálósat mennyire lehet egyszerűen tisztítani?

Lehet a szilikonos mégiscsak jobb lenne?

2018. febr. 15. 13:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a cleva-s volt. Mi szinte csak görögdinnyét tettünk bele és azt szépen ette. Puhát érdemes beletenni amit könnyen összepépesít ahogy rágja.
2018. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi szilikonosat használunk. A 6hós fiam imádja ha meglátja már nyúl is érte. Én is csak puhát rakok bele.
2018. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Nekünk nincs és nem is terveztem venni.ráadásul már darabosat eszik :D

Amugy miért jó?kivancsi vagyok :)

2018. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

A fiam 10 hósan eltolta magától, mert nem értette, miért kellene a szájába vennie egy hálós vagy műanyag dolgot. Próbáltuk azért, de nem ment..


Szerintem 6 hó körül érdemes elkezdeni ezt. Akkor még nem gondolkodnak ilyenen :D

2018. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Valaki kérdezte miért kéne. Azért gondoltam, mert ezzel tuti nem nyel félre. Olvastam, hogy akár hűtve a gyümölcsöt beletenni, ez pedig a fogzásnál jól jöhet.

A nagyobb fiamnál nem próbáltam, pedig már akkor is volt, de most a kicsinél elbizonytalandotam, hogy kéne-e nekünk ilyen :)

2018. febr. 16. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!