Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hány hónaposan és milyen...

Hány hónaposan és milyen darabos ételt adtatok először?

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Banánt, párold almát és körtét, 8 hónaposan kezdtem, 1-2 hetente adtam ìgy mert kiköpködte 1 hónapig. 9 hónaposan kezdte enni. Zöldség mellett volt hús is így azt pürésítve adtam, de gyümölcsöt evett így. Aztán pár hét múlva kenyérfalatok, pufi.
2018. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Első gyermekem 4 hónaposan egy lakodalomban pogácsát "csócsált",2. csemetém 6 hónapos kora körül,kiflit nyammogot...:D
2018. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

4 honaposan kezdtem almaval, sutotokkel

Egyedul az almat nem eszi meg csak ha massal keverem. Most 5 es fel honapos. Eszik: sutotokot almat rizsat huslevest csirke hust es ezeket barhogyan keverve turmixolva. Amikor valamit nem akart megenni ontottem hozza kicsi tapszert es ugy megedte.

2018. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!