Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Méregzöld színű lehet a baba...

Méregzöld színű lehet a baba kakija az almától?

Figyelt kérdés

2018. márc. 20. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam még ilyet...nem is tapasztaltuk. Kisbabánál a zöld kaki hasmenés lehet ha mellé híg is picit.
2018. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hígnak nem híg.

Azért gondoltam az almára,mert tegnap és ma kapott először, hogy esetleg az színezte neki át.

2018. márc. 20. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a narancssárga ételek kivételével mindentől zöld volt a széklete. Én azt csináltam, hogy kihagytam pár napig, amire gyanakodtam és megvártam mi változik. Az (egyébként elég laza) orvosom szerint ne foglalkozzak ezzel.Végül azt kell mondjam, igaza lett. De azért 16 hónap után is mindig mondom neki hogy úúú zöldet kakilt, ugye nincs baja?
2018. márc. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)Akkor nem kapok idegbajt azonnal, ha újra zöld lesz:D
2018. márc. 22. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!