Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szalonnát hány éves kortol...

Szalonnát hány éves kortol lehet adni a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Milyen veszélyt jelenthet egy egészen kevés , ( kb 1 cm x 2 cm x 2 cm )

aprora vágva, kenyérrel , jo étvágyal elfogyasztott házi , füstölt szalonna ?



#fűstölt szalonna #egyéb nehéz ételek
2018. máj. 4. 07:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14%

07.42-es vagyok, 10 hónaposnak szalonnát? Atya ég.. Nekem is 10 hónapos a kicsi, én egészséges dolgokkal etetem, nem tömény zsírral. Még nekem is hányingerem van tőle, ha nagyon zsíros. Aki bírja, olyan érzékeny pocakú csak nem lehet... ;)

(Le lehet ezt is pontozni, engem pont nem izgat)

2018. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fújolni a szalonnára, hogy milyen egészségtelen és rossz, de nekünk pont 13 hónaposan ajánlgatta a gasztroenteorológus a tejérzékeny vékony gyereknek, hogy egye nyugodtan a fehér szalonnát(sóját lekaparva, a füstöltet inkább ne) fehér kenyérrel.
2018. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
18%
Érdekes, a miénk zsírszegény étrended javasolt. Az én gyermekem étvágyát mivel nem veszem el zsíros sz*rokkal, meg normálisan diétáztatom, eszik rendesen, így nem annyira vékony, hogy hízlalnom kelljen (meg amúgy se akarok koleszterinbeteget csinálni belőle), pedig nem csak tejre allergiás (tej, tojás, szója...)
2018. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 11-es azt hiszem emberedre akadtál, én is csak egészséges dolgokkal etetem a lányomat. Csak éppen a szalonna sem egészségtelen, eddig egyszer kapott szalonnát egy kifejezetten egészséges baba-gyermek ételeket ajánló blogról készítettem halburgert, afrikai harcsából, a zsiradékot adja benne a szalonna, a legjobb minőségű kolozsvárit választottuk. Nem kell ilyen kajanácinak lenni, már bocs. Én pl. nem eszem egyáltalán húst, de egy babának szüksége van rá és nyugodtan ehet ilyen kis mennyiségben szalonnát is akár 10 hónaposan is.
2018. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat,jo volt,hogy rakerdeztem,volt egy kis hasmenes,de senki nem tudta meg.En a nagyapa vagyok,azt

latni kellet,milyen etvaggyal ette a tizeves tesoval egyutt.

2018. máj. 5. 04:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!