Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10 hónapos babának miket...

10 hónapos babának miket főztök ebédre?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok elég kreatív, most ezeket kapja a kisfiam napi 2 tápszer mellé főtékezéseknek:

burgonya, édesburgonya, brokkoli, spenót, sóska, borsó , répa, cukkini, néhány féle üveges pl halas.

Feltétnek: hús, tojássárgája, sajt, máj.

Ti miket adtok még?


2018. máj. 26. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapos a heten ezeket kapta:


Sajtos petrezselymes rizs borsopurevel

Paradicsomszosz kenyérrel és csirkehussal

Baba pizza

Petrezselymes krumpli kicsit megépíritva olajon

Tökfőzelék husival

Grillezett “csirkecsevap” sült almával

Krumpli főzelék almával

2018. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szuperül étkezteted nekem ez ment egy éves koráig. Most alig lehet belé tukmálni az ételt. Az ideg kerülget hogy mindent amit eddig evett szinte majdnemhogy kényszerrel eszi meg amikor már annyira éhes hogy nem válogat.
2018. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Baba pizza receptet leirod?
2018. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Baba pizza:


Az élesztot vízben felfuttattva lisztbol tésztát gyurok, egy pici olajjal majd kekesztem. Az arányokat sajnos nem tudom, nem szoktam mérni, de ha szeretnéd a heten csinálok a barátnőm kislányának és lemerem.


A szosz paradicsomle (nekem van házi, de vannak jó minőségű boltiak a lényeg, hogy so és fűszer mentes legyen) zoldfuszerekkel surure főzve. Most bazsalikom és snidling került bele.


Feltétnek párolt csirkemell és sajt került ra.


Nem blw-zunk, de sok mindenben tudok azonosulni. Ezt a pizzát kis szeletekre vágtam, úgy kapott belőle, nagyon jó ízzel ette.


Igaziból bármi kerülhet ra, amit eszik, próbálok olyasmiket fozni neki, amit mi is eszünk.

2018. máj. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!