Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Baj, ha egy 8 hónapos babának...

Baj, ha egy 8 hónapos babának nem főznek, a bolti üveges babaeteleket kapja foetkezesnek?

Figyelt kérdés
Nem kellene neki otthon főzni, jók ezek az üveges ételek,ti hogy csináltatok?
2018. jún. 8. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Én vegyesen csináltam. Kapott ezt is, azt is.


Semmi baj nincs azzal, ha üveges bébiételt adnak neki. A baj ott kezdődik, ha egy 8 hónapost töltött káposztával etetnek...

2018. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Miért lenne baj?

Sokkal jobban ellenőrzött összetevőkből készül, mint amit a piacon kapni lehet.

2018. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Enyém is 1 éves koráig szinte csak boltit evett, nem az én választásom volt, az övé, jobban ízlett neki mint a főztöm ciki nem ciki.. :D Pedig próbáltam ugyanolyan állagúvá, de bolti mindig pürésebb lett.

Utána már elfogadta az én főztöm is 1 éves kor után.

2018. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2018. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Én minden nap frisset főztem, azt jobban szerették a fiaim, mint az üveges ételeket, egyik-másik nekem sem ízlett, akkor miért adtam volna nekik.
2018. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem baj. Az enyém szinte csak azt kapott, mert több hónapig tartó fejfájásom volt, nem tudtam főzni, mi hipp-et adtunk neki, mert az tűnt a legjobb összetételünek. Egyetlen hátrány, hogy azóta se eszi a föztömet, vagy legalábbis nem mindent és persze drágábban jöttünk ki.
2018. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy baj. Az a legbiztonságosabb és legegyszerűbb.
2018. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Én boltit adtam. Jók azok, piacra menni meg megfőzni csak több időt igényel, na meg ugye a nyarat levéve nem is mindig olyan a választék.. 8 hónapos a kicsi pl februárban volt. Talán a mirelit lett volna még opció, már amiből lehet kapni...
2018. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Mi a franc ez a lepontozó hadjárat? A 6-os vagyok, tök normális választ adtam.
2018. jún. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ne húzd fel magad, valakinek ez szerez örömöt. Köszönöm mindenkinek a választ!
2018. jún. 8. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!