Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Avent 4in1 vagy 2in1 a jobb?

Avent 4in1 vagy 2in1 a jobb?

Figyelt kérdés

5 hónapos kislányomnak szeretném magam készíteni az ételeit.

Az árát nem veszem figyelembe előnyként a 2in-nek mert Németországban lényegesen olcsóbb a 4in1 is szóval ez nem szempont.


2018. jún. 15. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most csak nekem nem jön le miről kérdezel?:(
2018. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Philips Avent pároló és turmix külön erre a célra tervezett készülék. Az egyik egy újabb a másik egy régebbi verzió. A régebbi könnyebben tisztítható, de kisebb a tartálya és néha műszakihibás az újabb lényegesen nehezebben tisztítható elvileg de nagyobb a tartály és olavaszt meg melegít is. De valamiért nem vagyok teljesen meggyőzve az újjal kapcsolatban.
2018. jún. 15. 14:57
 3/6 babyboom567 ***** válasza:
49%

Kedves Kérdező!

Lehet le leszek pontozva,és tényleg nem megbántani szeretnélek, de egy sima edénybe(sőt nekem van párolórács rá) mindent megtudsz neki csinálni.Főleg az elején mikor még kóstolgat.Mikor meg már eszik kb 1 év múlva,másfél évesen simán azt fogja enni amit ti.(tapasztalatból mondom, hogy az fog kelleni neki amit te eszel)

De ha mindenképpen venni akarsz,akkor a könnyen tisztíthatót vedd,szerintem.

2018. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem az első gyerekem hanem a második a nagy ovis délben megyek érte szaladgálások meg minden közt nekem kényelmetlen fazekazni, mixerezni, mosogatni mindenfelé. Félek hogy üvegeshez nyulnék amit nem akarok kicsit se.
2018. jún. 15. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezen töprengek. Végül melyiket vetted? És mi a véleményed róla?
2019. márc. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül a 4in1 lett véve. Szerettem hasznos volt bár a turmix részt csak eleinte használtam, mert nem volt nagy pépes, de így se bántam hogy megvettem.
2019. okt. 25. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!