Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Házi vagy bolti dobozos tejet...

Házi vagy bolti dobozos tejet adtatok két éves gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Este kap 180 ml tápszert, szeretnénk váltani....többek között azért is, mert problémás a kakilás, hátha a tápszer a hibás. Véleményt kérnék, hogy tehén tejjel kezdjek vagy dobozossal? Doktornőnk szerint bolti dobozossal, és ha nem lesz gond, válthatunk házira.
2018. jún. 28. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Házit adtam, azóta is azt kap.

De azt eleinte higítva, mert a veséjének nagyon megterhelő lehet.

2018. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden gyerekem házi tejet kapott már 6-7 hónaposan. Nem allergiásak semmire és a veséjüknek sincs semmi baja.
2018. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi először boltit adtunk, nem volt semmi baja tőle (anyatej után, tápszert nem kapott soha). Majd váltani akartam házira, tele lett kiütéssel. (Kb 2,5 éves lehetette ekkor). Megint csak boltit kapott pár hónapig, majd újra megkóstoltattuk a házival. Pár pötty lett rajta, úgyhogy nem erőltettük továbbra sem. 3,5 évesen kapott újra most viszont kutya baja és ízlik neki, úgyhogy szinte csak ilyet kap.

Boltival kezdj szerintem. Nem tudom mi van a háziban, de arra reagálhatnak érzékenyebben a kicsik.

2018. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bolti 2,8-asat adtunk neki kezdetektől.

Nincs gondja vele. Megjegyzem, a bolti tejek eléggé jól hőkezelve vannak. Persze természetesebb a házi, de baci szinten én jobban megbízok boltiban. Majd később jöhet a “nyers” tej.

2018. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2,8-as bolti tejet, jobban bízok benne, magas hőfokon hőkezelik, ez nekem biztonságot ad. Anyatej után kaptán, nem volt bajuk tőle.
2018. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!