Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 12 hónaposan milyen csőrös...

12 hónaposan milyen csőrös itató vált be?

Figyelt kérdés
Próbáltunk aventet és mamot de nrm tud a gyerekem inni belöle. Rágcsálja csak.
2018. júl. 18. 06:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk egyik sem,utáltam mert nem tudtam a csőrét kitisztitani rendesen. Hamar rászokott a pohárra.
2018. júl. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem adsz neki cumisüvegből inni? Miért kell feltétlenül csőrös?? Vehetsz olyan cumisüvegcumit, ami gyors folyású, nem kell izombol szívni, hogy jöjjön belőle valami. Nekünk mam volt mindig is, van olyan ivós cumisüveg, amihez ugyanúgy gumis cumi van nem műanyag, csak ilyen széles, ugyanolyan alakú, mint a műanyag itatópoharak csőre, csak gumis. Úgy emlékszem, ebből is van különböző folyású, de ebben már nem egészen vagyok biztos. Azt szerette, sosem ivott másból, csak később pohárból :)
2018. júl. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg mam cumisüvegből iszik. De a csepegésmentes fejet amin x van szintén mam és cumifej formájú ugyanúgy nem tud inni belőle.
2018. júl. 18. 07:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem csőrözünk, nem cumizunk, 6 hónapos kora óta sima műanyagpohárból iszik. Felesleges megtanulnia valamivel inni, amit aztán lecserélsz a rendesre pár hónap múlva.
2018. júl. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én 11honaposom 3honapja tiltakozik a cumisüvegből ivás ellen. Én is próbáltam a csörös poharakat. Egyik sem vált be. Mérgembe vettem janás 3,3dl-es vizet és abból ivott most váltottam sport kulacs tetejükre. Nekünk nagyon bevált és lelehet zárni a tetejét rendesen.
2018. júl. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nuk
2018. júl. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szilikon csőrű MAM trainerből. 2 éves kora után tudott csak inni a csöpögésmentes MAM sportkulacsból, ami amúgy 12+-os.


Amúgy jobban szeretem, ha pohárból iszik, de a kinti játéknál praktikusabb a kulacs.

2018. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12 hónaposan ráér a csőrössel. Én tudod mit csináltam? Szintén mam-os cuccokat használunk. Nemes egyszerűséggel vágtam rá nagyobb lyukat.
2018. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van néhány csőrős pl mamnak is ami 4 hótól van. Ezért se értem.
2018. júl. 18. 15:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, arról a 4+-os szilikon csőrös MAM trainerről beszélek! 2 év fölött váltottunk a sportkulacsra, addig a 4+-osból ivott. (Meg ugye pohárból)
2018. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!