Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a termékről? Ti mikortól adtátok? Anyatejes vagy tápszerek baba volt?

Figyelt kérdés
[link]
2018. aug. 16. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Akartam adni, de elolvastam az összetevőket, és inkább nem tettem. Két-három olyan is van benne, amit inkább nem adnék csecsemőnek, úgymint: a három féle olaj, benne a pálmaolajjal, a szójalecitin, a a demineralizált savófehérje por és a sovány tejpor.


Mindezeket nem teszed tejberizsbe, amit leturmixolsz. És elméletileg ez az lenne, csak rizslisztből készítik, de csak 36%-a rizsliszt, a többi ezek a cuccok. Ezért elkészítettem én, tej és rizsliszt keverékéből, kihagyva a 4 sornyi összetevőt.

2018. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Én is elolvastam az összetevőket, és visszatettem a polcra.
2018. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Semmi ilyesmit nem kaptak a gyerekeim. Anyatejesek voltak csak.
2018. aug. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kapott a fiam, olyan egyszerű egy baba tejberizst csinálni. Jó puhára megfozod a rizst, és keversz beke pár kanál tapszert vagy egy kis anyatejet. Akar a korának megfelelő gyümölcsöt is lehet, pl barack, banán a legjobb és sz elsők között adható
2018. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. aug. 16. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!