Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Anyukák, ti mennyi idosen...

Anyukák, ti mennyi idosen adtatok a gyermekeknek tejtermékeket? Mit? Hogy fogadta?

Figyelt kérdés

2018. okt. 7. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

7-8 honaposan natur joghurt, sajt, kesobb tejfol is.

Forralt, fozott tejet 1 evesen adtam volna ha kellett volna neki.

3,5 eves, a tejet azota sem issza meg, de naponta rengeteg joghurtot es sajtot eszik.

2,5 eves koraig szoptattam.

2018. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
7 hónaposan joghurt, sajt, túró, 8 hónaposan tejföl és pici tejszínhab az apukája szülinapi tortájáról. Most 10 hónapos, rengeteg sajtot eszik, nagyon szereti a tejfölös kajákat is. Tejet 1 évesen tervezem főzve/sütve.
2018. okt. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
7-8 hónaposan kapott sajtot. 10-11 hónapos volt mire pár falat joghurtot elfogadott. Ételekben kezdettől fogva bármit.
2018. okt. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

Savanyitott tejtermeket 1 eves kora elott valamivel,

Tejet 2 eves kora elott par honappal, de nem kellett neki, a bolcsodeben se issza meg

2018. okt. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

9honaposan baba joghurtot, meg kapott az én sajt levesembol,de nem szerette sokáig a sajtot.

Túrót nem adtam, nem.igazan szoktunk turot enni mi sem. Talan egy ev korup a turoscsuszabol kezdett enni, meg anyu túrótortájából.

2018. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Egy éveskora körül kapott joghurot meg cottage cheese-t, illetve ricottát. Egyebeket nem.
2018. okt. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
14 honaposan kapott eloszor joghurtot, kefirt, de ekcemas lett tole a bore, 2 evesen mar nem volt gond, azota kap mindenfelet, nagyon szereti az osszes tejtermeket.
2018. okt. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Coffelia ***** válasza:
10 hónapos kora körül savanyítottakat, egy éves korától tejet is. Nagyon szereti az első perctől fogva mindet, tejet kifejezetten szokott kérni is. Most 2,5 éve.
2018. nov. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!