Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Az zoldsegeshusis ebedet, ha...

Az zoldsegeshusis ebedet, ha nem ette meg, masnap ebedre oda lehet adni a babanak?

Figyelt kérdés
A husit a fagyasztobol engedtem ki. Ti az ilyen nagy adag megmaradt kajaval mit csinaltok?Olyan keveset eszik :(
2018. okt. 10. 14:06
 1/9 A kérdező kommentje:

#

A zoldsegeshusis

2018. okt. 10. 14:07
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze de csak akkor ha nem volt megmelegítve az összes.
2018. okt. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Harmadnapos kaját nem adok, de másnaposat igen.
2018. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

zoldsegeshusis??????


Van zöldség millió féle, hús szintén jó pár, nem mindegy hogy másnapos lazacot akarsz neki adni gombával vagy csirkemellet krumplival

2018. okt. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Na, mit gondolsz, kedves frusztrált utolsó, aki itt vezeti le a stresszt, vajon melyik valószínűbb egy baba esetében? Értem én, hogy szr napod van, nekem is, de azért ez tényleg túlzás.
2018. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A lazacot be lehet vezetni már 6 hónaposan is, az érlek bevezetése pedig minimum 1 éves, néhány típus eseten 2 éves korig tart, ergo lehet lazac is, utolsó. 😘
2018. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Svedorszagban 4 honaposan a lazac, az elsok kozott adhato etel.


Kerdezo, adhatod masnap.

2018. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Meg melegitettem az egeszet.

Egyebkent krumplis tokpure pulykahussal.

2018. okt. 10. 17:53
 9/9 anonim ***** válasza:
igen, másnap még odaadtam, feltéve hogy nem evett bele..ha belenyálazott, akkor az már kuka, azt már aznap se adom oda.
2018. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!