Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 5es fel honapos babanak...

5es fel honapos babanak hanyszor adtok enni?

Figyelt kérdés
Anyatejes,de viszont lassan el kezdenem a hozzataplalast.Allandoan cicin ulne.Nektek milyen a napi rendetek?

2018. okt. 29. 11:33
 1/7 A kérdező kommentje:

A 4 orat is alig birja ki,nagyon sokat sir,de viszont nagyon jol fejlodik.

3350-nel szuletett es 5 hosan volt 7200.

Ejszaka is sokszor orankent is felsir.

Gondolom a foga is,de a hasara is gondolok,mert nem nagyon van szeklete.1xegy heten,s az is sokszor csak kuppal,de nem kemeny a szeklete.

2018. okt. 29. 11:49
 2/7 anonim ***** válasza:

4 óra napközben két étkezés között rengeteg!


Ennyi idősen a kisfiam 5*evett, (ez is elég kevés, de mennyiségben sokat evett és egyszerűen nem akart többször enni) de ő ataludta általában az éjszakát. Ha kelt akkor éhes is volt és azokon a napokon megvolt a napi hat étkezés.

2018. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nappal 2 óránként szopizott, cserébe este 9 és reggel 9 között nem is láttam. Mi ekkor már kóstoltattunk vele pár dolgot, de ez még nem volt számottevő mennyiség.
2018. okt. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem a dr-nonk mondta,h mar lassan 4 orankent kene egyen csak,mert lehet h sokat szopizik,s azert faj a hasa,mert nem pihen,hozza teszem,h mindig igeny szerint szoptattam,nem ora utan,de azert is mondta,mert sokat bukik is vissza,de ha sir szerintem nem eheztethetem,persze,h meg etettem,ha nem volt ehes ugy se evett.ezert voltam kivancsi,h nallatok h van a napi etkezes,mikor es mit?
2018. okt. 29. 13:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Hú, kb. 20 alkalommal biztos megszoptattam naponta, ha nem több :D

Sose néztem az időt, volt, hogy fél óránként evett, de volt, hogy csak 2-2,5 óra múlva.

Persze, hogy sír szegény gyerek, ha nem kap enni-inni.

Én felnőttként se bírok ki 4 órát ivás nélkül, a dokitok elég elmaradott.

2018. okt. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem a doki azt mondta, hogy ne etessem annyit, hanem beszélgessek vele. 😂

Kb 7 hónapos koráig "zabált"(nagyon bocsánat) és utána ő maga csökkentette az adagot is és közben növelte az idő intervallumot. Egy pici baba hidd el, hogy jobban tudja, hogy mikor és mennyit egyen. És igen, lehet, hogy fáj a pocak, ami lehet a tejedtől is.(nem bántani akarlak)

Lehet, hogy a hozzátáplálás csak ront ezen a helyzeten, de én lassan próbálnám.

2018. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5.5 hónapos a babàm. Igény szerint szopizik szóval van ,hogy 3 óra van,hogy 1 óra múlva kér. De azért leírom,hogy kb hogy zajlik egy nap.

Minden nap 6kor ébred. Àlltalàban 5 körül szopizik.

7körül szopi.

8kor alvás 30 perc. (Ez most új eddig 45 percek voltak)

9kor valami gyümölcs vagy zöldség püré. 1 hete vezetem be a glutent búza darával.így azt minden másnap eszik. Nagyon szereti valami gyümölcsel keverve. Ez után már nem nagyon szopizik. Nem sokat kb 3 evőkanálnyit eszik.az kb 50-60 gramm

Aztán megy a nap ahogy. Ezek után még 3x alszik kb 30 perceket.Délután még eszik 4 körül pürét. Az is max 30-40 gramm

7kor fürdés. Fél 8 szopi. Alvás

Éjjel 2 óránként szopizik. Semmit nem segített a hozzátáplálás az éjjeli ébredésben. Szóval 5x szopi éjjel. De nem sír. Csak szopi és alvás vissza

2018. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!