Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Akik a következő hónapokban...

Akik a következő hónapokban kezdik a hozzátáplálást, készülök előre valahogy? Mondjuk amíg van a piacon alma, sütőtök stb. raktok el a fagyasztóba? És ha igen, milyen formában? Más trükkök?

Figyelt kérdés
2018. nov. 30. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alma, krumpli, répa, cékla, banán mindig van a piacon. Sütőtök is lesz még jó ideig. Az én fiam júniusi, decemberben kezdtük, meggyet és barackot tettem el neki fagyasztóba pürésítve jégkockatartóban a nyári szezonból. Aztán hipp hopp itt lesz a tavasz, a fentiekkel elég jól lehet variálni ;)utána lassan jöhet a husi is és szép lassan a glutén. Ja és esetleg gesztenye. :)
2018. nov. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barackot lett volna érdemes eltenni, de most már nincs, sütőtök, alma pedig mindig van, én a következőket adtam (tavaly novemberben kezdtük): sütőtök, répa, édesburgonya, alma, körte, gesztenye, cékla, avokádó, plusz üveges bébiételek.
2018. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én rakram el sütőtököt, pont a héten vezettem (volna) be, de kuka lett mind, mert irtó undorító állaga van kiolvasztva, nem adom oda a babámnak, még ha ízre jó is. Inkább eszek majd frissen, még egy jó darabig lehet kapni szerencsére.

Alma, répa, krumpli, cékla, banán mindig van a zöldségesnél, amit nem tudok ilyenkor venni, abból üvegeset veszek, pl. őszibarackot vagy szilvát. Az üveget pedig később megtöltöm házi készítésű pürékkel.

2018. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Kislányom áprilisi, én készültem rendesen. A kertben termett bio gyümölcsöket lassúpréssel rostos lévé alakìtva, befőzőautomatában tartósìtva (cukor és tartósìtòszer mentes, abszolút natúr) tettem el neki. Közel 300 kisüveggel készült, csak bontogatnom kell neki.
2018. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!