Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kiváltottam egy étkezést....

Kiváltottam egy étkezést. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A tízórait már kiváltottam 6 hónapos babámnál. Azt tudom, hogy most majd az uzsonna következik, de arra is fokozatosan kis adagokban kezdjem el újra adni a már bevezetett dolgokat, vagy egyből ki lehet azt is váltani?

Illetve tej,-és gabonapépet még nem adtam neki. Azt is kanalanként kell bevezetni, majd mehet hozzá pl. gyümölcs ízesítésként?


2019. jan. 15. 08:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak ha újat kap, akkor kell kis mennyiséget kapnia. Ha ízlik neki és már bevezetted, mehet uzsira is, amennyit megeszik. Arra figyelj, hogy ha új dolgot adsz neki, az mindig délelőtt menjen, hogy ne éjjel legyen rosszul, ha valamit nem tolerálna a pocak. 😊


Gabonapép mehet gyümibe sűrítésként, mindig picit több. Tejpépet én kanalazgattam, igen.

2019. jan. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!