Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Egy nap csak egyszer adjunk neki?

Egy nap csak egyszer adjunk neki?

Figyelt kérdés
Most kezdtük a hozzátáplálást Hipp Almával amit 4 hótól lehet. 5 hónapos lesz a kisbabám. Ma kapott először ebédre pár kanállal, aztán cicit. Ma már ne adjunk neki több almát akkor? Hanem minden nap délbe egyre több adagot fokozatosan? Nagyon ízlett neki mellesleg :)
2019. febr. 10. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Tehat akkor most kostoltattok.


Delelotti orakban erdemes, mert ha lesz valami baja (kiutes, hasfajas stb) az jo ha nem ejszaka jelentkezik. Egy nap egy félét adjal. Sot napokig egy félét javasolnak. Aztan johet a kovetkezo. Aztan lehet kombinalni.


Emlekszem ez en kisfiam is nagyon szerette az uj izeket de az elso par héten 3-5 babakanallal adtam csak neki naponta, majd egy fel uveggel, aztan tobb hónap után jutottunk el oda, hogy a 10orai ki lett valtva. Tehat, egy nap egyszer adni eleg az elejen.


Anyatejes babanak fel eves korig felesleges adni a cicin kivul bármit is hacsak nem indokolt valamivel korabbra hozni, addig igazabol az anyatej vagy tapszer (vagy anyatej es tapszer) a megfelelo taplalek.(en is 5honaposan kezdtem egyebkent, de okkal)

2019. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én azért adok neki mert nem hízott eleget, de tápszert nem szeretnék adni! Amúgy elég a tejem csak beteg volt meg jön a foga, azért nem eszik úgy...
2019. febr. 10. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem teljesen jó igy csak azért az elejen óvatosan. Egy nap egyszer es az eslo hetekben keveset ahigy irtam. (en is ezert kezdtem el meg a kaki miatt, szorulasos volt)
2019. febr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!