Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy haladjak tovább a hozzátá...

Hogy haladjak tovább a hozzátáplálással, ha csak a gyümölcsöseket fogadja el?

Figyelt kérdés

Ami zöldséges, vagy nem édes, attól öklendezik.

7 hós lesz.



2019. márc. 4. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi olyan tanács nem vált be, hogy pl. keverd gyümivel a zöldséget. Az én kisfiam is mindentől öklendezett, ami nem gyümölcs volt. Nálunk csak az idő segített, hiába álltam a fejem tetejére. Amikor már meg tudta enni a répát a húslevesből akkor indult el, hogy elkezdte elfogadni a dolgokat. Utána már megkóstolta a többi zöldséget is és elkezdte megszeretni, de kizárólag egészben..pürésítve semmi..de hát igaza is van, az nagyon rossz :D Türelem..
2019. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Ezért nem kell gyümölccsel kezdeni a hozzátáplálást, ez megint egy maradi magyar szokás. Mindenhol máshol

zöldséggel kezdik.

2019. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 köszi a választ, ez azért lényegesen többet ért, akkor várok...


#2 szerintem ez már oly mindegy ott, ahol már megtörtént, és jó magyar szokás szerint abszolút nem a kérdésemre volt válasz. (Sütőtököt, burgonyát amúgy almával, őszibarackkal üvegesben megeszi, más zöldségeset nem. Banános bébiételeket nem, viszont a rendes banánból kapott szétnyomva, az ízlett neki.)

2019. márc. 4. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
ami gyümölcsöt megeszik, azt tegyél a zöldségbe. Almát, banéánt, barackot lehet tenni krumpliba, répába, sütőtökbe stb is.
2019. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
1. vagyok. Képzeld nekem is egyedül a sütőtököt ette meg (sárgabarackos sütőtökös bébikaja.) A 2.nak üzenem, hogy mi sárgarépa pürével kezdtük, és egyből visszaköpte, ezután jött az alma, ami már ízlett a gyereknek. Szóval a jó magyar hibáztatás helyett inkább segítenk kellene egymásnak.
2019. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 2-es válaszoló! Akkor mi lenne a tanácsod az én részemre? Répával kezdtünk, minden zöldséget megeszik de gyümölcsből egyedül az almát.
2019. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!