Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése

A kérdés

Hogy haladjak tovább a hozzátáplálással, ha csak a gyümölcsöseket fogadja el?

Ami zöldséges, vagy nem édes, attól öklendezik.

7 hós lesz.

Keress kérdéseket hasonló témákban: hozzátáplálás, gyümölcs

márc. 4. 11:58  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem semmi olyan tanács nem vált be, hogy pl. keverd gyümivel a zöldséget. Az én kisfiam is mindentől öklendezett, ami nem gyümölcs volt. Nálunk csak az idő segített, hiába álltam a fejem tetejére. Amikor már meg tudta enni a répát a húslevesből akkor indult el, hogy elkezdte elfogadni a dolgokat. Utána már megkóstolta a többi zöldséget is és elkezdte megszeretni, de kizárólag egészben..pürésítve semmi..de hát igaza is van, az nagyon rossz :D Türelem..

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 4. 12:06 Privát üzenet

Ezért nem kell gyümölccsel kezdeni a hozzátáplálást, ez megint egy maradi magyar szokás. Mindenhol máshol

zöldséggel kezdik.

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont márc. 4. 12:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#1 köszi a választ, ez azért lényegesen többet ért, akkor várok...

#2 szerintem ez már oly mindegy ott, ahol már megtörtént, és jó magyar szokás szerint abszolút nem a kérdésemre volt válasz. (Sütőtököt, burgonyát amúgy almával, őszibarackkal üvegesben megeszi, más zöldségeset nem. Banános bébiételeket nem, viszont a rendes banánból kapott szétnyomva, az ízlett neki.)

# 3/6Időpont márc. 4. 13:00 Privát üzenet
ami gyümölcsöt megeszik, azt tegyél a zöldségbe. Almát, banéánt, barackot lehet tenni krumpliba, répába, sütőtökbe stb is.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 4. 13:01 Privát üzenet
1. vagyok. Képzeld nekem is egyedül a sütőtököt ette meg (sárgabarackos sütőtökös bébikaja.) A 2.nak üzenem, hogy mi sárgarépa pürével kezdtük, és egyből visszaköpte, ezután jött az alma, ami már ízlett a gyereknek. Szóval a jó magyar hibáztatás helyett inkább segítenk kellene egymásnak.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont márc. 4. 15:17 Privát üzenet
Kedves 2-es válaszoló! Akkor mi lenne a tanácsod az én részemre? Répával kezdtünk, minden zöldséget megeszik de gyümölcsből egyedül az almát.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont márc. 6. 09:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hozzátáplálással kapcsolatban pár kérdésre válaszolnátok?
Kicsivel több, mint egy hete kezdtük a hozzátáplálást, de tegnap kaptunk oltást. Azt mondta a védőnő, hogy 1-2napig hagyjuk a dolgot. Mi köze lehet a kettőnek egymáshoz? Hallott...
Hozzátáplálással kapcsolatos tanács? A felnőtt kaját enni akarja, ami neki való, azt nem.
Normális hozzataplalassal az ilyen jellegű széklet?
Aki 6 hónaposan kezdte a hozzátáplálást az 7 es fél hónaposan hól tart a hozzátáplálással? Mivel sekirült kiváltani a tejet? (recept)
A hozzátáplálással akkor most kb el is választom a tejtől? Ha 3 étkezést kiváltok, nem fog elapadni a tejem?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Ételek bevezetése rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!