Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Fosfovit keksz helyett adhatok...

Fosfovit keksz helyett adhatok sima háztartási kekszet is?

Figyelt kérdés
Védőnőm a glutén bevezetésénél azt mondta adjak fosfovit kekszet.a sima darált háztartási keksz nem jó?csak mert anno most 6 éves fiamnak azt adtam és nem volt semmi baj.
2019. márc. 15. 08:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kedves rossz indulatú válaszolók.ha nagyon érdekel titeket hát képzeljétek el hogy nekem tellik az 1000 ft-os kekszre.nem azért írtam de látom hogy ti a lényeget kiemeltétek!!! Na meg akár hiszitek akár nem 6 évvel ezelőtt igen is a háztartási kekszet ajánlották de persze ezt sem kell elhinni!!
2019. márc. 15. 13:26
 12/13 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Semmi rosszindulat nem volt a válaszomban, mégis én egyedül lettem nullára pontozva.

Köszönöm.

2019. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
38%
A hozzátáplálási szabályok, ajánlások évente változnak. Meghülyülök én is, mert amit az egyiknél lehetett, a másiknál már tilos. Én tartom azt, ami bevált, nem kísérletezgetek a gyerekekkel.
2019. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!