Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése

A kérdés

A tízórait 7 hónapos babámnál, fokozatosan másfél hónap alatt váltottam ki. Viszont az uzsonnánál egyik nap tápszer helyett 1 üveg bébiételt adtam. Szerintetek baja lett/lesz a gyomrának ha ilyen hirtelen váltom ki az uzsonnát?

2019. márc. 21. 07:01  Privát üzenet  

A válasz
Evett már olyat? Ha igen, akkor nem baj, viszont új ízeket lassan, 3-4 nap alatt kéne bevezetni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2019. márc. 21. 07:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Persze evett. Új ízeket csak délelőtt adok és fokozatosan. Csak nem tudom nem-e megterhelő a gyomrának hogy ilyen hirtelen váltottam át délután tápszerről pürére.

# 2/2Időpont 2019. márc. 21. 08:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Programozott császár metszésem lesz másfél hét múlva. Ha nem lesz előtejem se akkor azért adnak tápszert a babának ugye?
Mennyi tejet igyon egy majdnem másfél éves baba?
Kisfiamnak nemreg tapszer helyett estere kakaot kap másfél eves most szerintetekis korai volt meg a tapszert elvenni?
Másfél éves kisgyermeknek leirnátok 1-2 napját étkezések, nasik, tápszer, szopi vagy tejital,?
Másfél évesem kezd leszokni a tápszerről, de este cumisüveggel a szájában alszik el. Tudtok ajánlani valami alternatívát ami nem a tehéntej?
Másfél év körüli babátok milyen "tejet" iszik?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Ételek bevezetése rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!