Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Most akkor káros a mikrohullám...

Most akkor káros a mikrohullámú sütőben való melegítés vagy sem?

Figyelt kérdés
Úgy értem van valamilyem tudományos vagy orvosi kutatás arról,hogy tényleg káros? Mert ha csak az a baj vele,hogy gyorsan és forróra melegít az könnyen megoldható kevergetéssel,megkóstolással. A tápszert cumisüveg melegítőben csinálom (még jó,hogy a lányom az épp langyosat szereti ,mert ennyire képes csakbegy ilyen).de a pépek betenném a mikróba.

2019. ápr. 22. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem káros.
2019. ápr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
sugarzas miatt jobban aggodnek , nem mindegyik mikro zar jol
2019. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem káros. Csak az a gond vele hogy nem melegít egyenletesen.
2019. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent a mikróba tettem, nem is tudtam h "káros". Bár mi amúgyis mikrósak vagyunk.
2019. ápr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Kb. annyira káros, mint a mobiltelefon.. Én használok mikrohullámú sütőt. Ebben a világban minden káros már.. Nyílván nem a legtermészetesebb, de a wifi sem jó mégis használjuk vagy a benzin mégis van kocsink. Szóval ezzel az erővel neveljük gyereket az erdő közepén.😅
2019. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, én is igy gondolom. Csak 2napig anyosnál leszünk,aki hajlamos túlreagálni mindent és ugy képzelem ha meglátja h beteszem a pürét a mikróba vagy 20szor rosszul lesz.
2019. ápr. 23. 12:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj szegény kérdező. Anyám is ilyen, hogy a mikró káros, megdöglik benne az étel. Mondom igen, anya, mert a sült csirke, amut bedobtam melegedni, még szaladgált a hűtőben. Közben amugy nagyobb mikróhasználó, mint én.

Melegits nyugodtan a mikróban, én a tápszernek a vizet is ott melegítettem a nagynak, illetve a picinek is.

2019. ápr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
miert ne melegitene egyenletesen? ha forgo tanyeros akkor tuti hogy egyenletesen melegit.
2023. febr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!