Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A mikorsütő káros?

A mikorsütő káros?

Figyelt kérdés
tönkreteszi az ételt és rákkeltő hatású?

2012. nov. 6. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Pusztasomorján káros , mert oda még nem jut el a fejlett technika, hogy jó mikrókat gyártsanak...
2012. nov. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nem olyan jó a benne készített étel, vagy a benne felmelegített, mintha a tűzön melegítenéd.

Valahogy ízetlenebb.

De szerintem alapvetően nem káros.

2012. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pontos választ itt senki nem tud adni a kérdésedre.


De az tény, hogy a mikrohullám megváltoztatja az étel szerkezetét, ezáltal mutálódik a tápanyag minősége, tápértéke és ez nem biztos, hogy pozitív hatással van az emberre...


Érdekes info: Németországban (és elképzelhető, hogy egyéb fejlettebb országban) már betiltották a mikrosütők reklámozását.


Én ha tudom, kerülöm a használatát.

2012. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Úgy hallottam, ha beteszed a mikróba a mobilod, rácsukod az ajtót, és megcsörgeted, ha kicseng akkor nem jól zár, és sugározHAT, ha nem csörög ki, akkor jó a mikró. (Nálunk sajna kicsörög)
2012. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, valóban káros.

Ha lehet, kerülöm a használatát.

2012. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!