Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Aki 4 hónaposan kezdte a...

Aki 4 hónaposan kezdte a hozzataplalast mikor adott joghurtot?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 24. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
10 hónaposan
2019. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én 4,5 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást és 1 éves korában kezdtem a tejtermékeket. A mi gyerekorvosunk nem is javasolja előbb. Először reszelt sajtot, majd joghurtot, túrót. Kicsit kipettyezte a kis arcát, majd 1-2 nap múlva a pettyek elmúltak (közben persze nem adtam tejterméket). Néhány naponta fokozatosan szoktattam hozzá.

Amitől sosem volt pettyes, azok a joghurtos bébiételek (ezek 8 hós kortól adhatók, müllerest vettem - ezek gyümölccsel vannak kombinálva).

Most 22 hónaposan már nem csapja ki a kis arcát a tejtermék, teljes tejet egyelőre úgy kap hogy pl. főzeléket csinálok vele és már így sincs gond.

2019. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán 10-12 hónapos volt, mikor natur joghurtot kapott. Aztan kesőbb kevertem neki bele gyümiket is. Utána sajt, vajkrém.
2019. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Most töltöttem le a kiskanál kommandó kisokost, es ott 6 hot írnak. Ez a mostani who ajánlás elvileg. A fiam most lesz 7 honapos, es bevezetem neki a joghurtot, mert minden zöldség fogja a hasat.
2019. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10-11 honaposan, túrót, vajat, joghurtot. Tejet meg most sem 21honapos
2019. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es esetleg egy kis vajat probaltal? Nalunk is ez volt a helyzet amugy a zoldsegekkel. Nekem szerencsem volt, nalunk eppen 10 honaposan volt a szilva / korte szezon, na az meg a zoldsegeken egy kis vaj megoldotta.
2019. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia 6-os, 4-es vagyok. Meg nem próbáltam a vajat, csak az olajat, de nem hat. Koszi ki fogom próbálni a vajat. A tea vajra gondolsz?
2019. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyen jo minőségű sima bolti vajak. Most igy pontosan nem emlekszem milyet vettem akkoriban, de amugy most, hogy mar nagyobb jaja, sima teavajat tartunk otthon.


Nagyon kicsi kell belőle eleinte es amugy sztem a zoldsegeknek finom izt ad, de az en gyerekem szereti a vajaskenyeret is. (legalabbis most mar)

2019. ápr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as koszi szepen, mar vettem, ma kapja.
2019. ápr. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!