Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kisfiam két hét múlva négy...

Kisfiam két hét múlva négy hónapos anyatejes. Nyolc kiló. Gyerekorvos szerint 3 hónaposan adhatok neki gyümölcsöt. Van itt olyan aki négy hónaposan kezdte a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
2018. szept. 4. 09:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Biztos,hogy nem adnék. Éretlen az emésztőrendszere hozzá.
2018. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
ez valami kőkorszaki szaki lehet, hat hónapig nem kell semmi más csak anyatej vagy tápszer. Olvassál már utána.
2018. szept. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kislányom négy éves. Ő tápszeres volt. Nála négy hónaposan kezdtem. Nem volt semmi gond
2018. szept. 4. 09:46
 4/16 A kérdező kommentje:
Olvastam már annyiféle ajánlást
2018. szept. 4. 09:47
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Még nem volt egészen 4 hos mikor kezdtem. Anyatejes volt. Ideális ilyenkor kezdeni.
2018. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Egy francokat ideális. Nem tudja megemészteni. Egyrészt mivel megemészteni nem tudja,így semmi tápanyaghoz nem jut tőle,másrészt az emésztőrendszerének sem tesz jót. Nincs rá még felkészülve.
2018. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
A védőnők egyesületének és a who-nak is az az ajánlása, hogy 6 hónapos korig a kizárólagos szoptatás javasolt.
2018. szept. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És ha már nem elég a tej neki,akkor tápszert adjak? És ha utánna már nem akar szopizni?
2018. szept. 4. 11:17
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

Nugodtan adhatsz. Lehet, hogy egyesek szerint "kőkorszaki" a doki, én is az vagyok, meg a családom is, valószínűleg a gyerekeim is azok lesznek. Mert én is ilyen kőkorszaki módszerekkel etettem mind a hármat, aztán érdekes módon makkegészségesek, semmilyen allergiájuk nincs, nem szenvedtünk azzal, hogy nem akar rágni.

Gyümölcsöknél és zöldségeknél is figyelj arra, hogy melyik hajt, melyik okozhat székrekedést; ezeket jobb elkerülni, kivédeni.

2018. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A súlya alapján elég neki az anyatej. Nem kell tápszer, szoptasd meg ha éhes.
2018. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!