Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan tudassam az anyóssal,...

Hogyan tudassam az anyóssal, hogy nem ő fogja eldönteni, mit adok a babámnak enni?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy összeveszés nélkül. Pl: mondtam h eszik már édesburgonyát...erre na majd ő vesz palántát,hogy ne boltit egyen. Na ekkor lett volna lehetőségem közölni,hogy nem ő dönti el,hogy miből milyet adok neki enni,és hogy én azt hol veszem stb. De gyáva voltam,viszont félek,hogy a fejemre nő. Én nem vagyok biomániás ő az. De akkor se ő dönt a lányom dolgairól.

2019. máj. 4. 17:56
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten a bio részével van a baj,hanem azzal h meg se kérdezi hanem kijelenti.Szóval ha csak simán nem adom oda amit ő hoz, akkor abból nem tudja meg,hogy nagyon zavar a dolog. És ha nem szólok,azt hiszi ő dönthet ebben,akkor majd később másban is.
2019. máj. 4. 19:08
 12/26 anonim ***** válasza:
57%

Hangsuly es szitu fuggvenye, h anyos kijelentese mennyire hangzott "rosszindulatuan"


Az enyem pl dicsekedve "bio" cimszo alatt, idehozta a kukacos barackot!

En egy dgotol vagyok a plafonon, azok a fergek :D de a valodi bio amugy kicsit mast jelent, minthogy "elmaradt* a vegyszerzes...


Amugy en is megtermeltetnek az anyossal fut fat, vigyel neki tobbfele paradicsommagot, soskat, epret, malnat, ultessen eperfat stb keszitsd ki 😂 ha meg megcsinalja jofej es lesz csomo finomsagotok ingyen :D forgasd a szitut a javadra! ;)

2019. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
19%
Oh 6os nem tudom, h tisztában vagy e vele, h mennyi munkával jár azok elultetese, gondozása, amiket írtál. A csirkekrol nem is beszélve. Azt csak addig írod, amíg panelban laksz. Nekünk anno volt kértünk és csirkeink is, és őszintén szólva abszolút nem hiányoznak.
2019. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
27%
Ja és a kérdezőt pedig megértés, mert a szülők sokszor nagyon bele tudnak beszélni a dolgokba,csak ők ezt nem veszik észre. Elhiszem, h tapasztaltabb, de akkor is csak tudjuk mi eldonteni, h mit csinálunk a saját gyerekunkkel
2019. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
47%

Egyet kell értenem azokkal akik azt mondják bunkó anyósod van!

Múltkor láttam egy dokumentumfilmet ahol mutatták, hogy a spanyol termelők a gyümölcsök, eper meg gyümölcsfák között olyan ipari gyomírtót használnak gallonszám amit erre felén már rég betiltottak, mert amellett hogy rákkeltő lebontja az ozont is..

Vagy hogy valami bio állatokat tenyésztő ember a tyúkjait nem hajthatja ki a rétre(nem akarok hazudni hol,mert külföldi az is, de nem jegyeztem meg az országot) mert olyan súlyosan mérgezett a talaj, hogy a fű amit megettek az állataiba kimutatható volt és ,,nem bio csirkék" voltak.

Sajnos nem tudom a címét a dok.filmnek.Számomra nagyon tanulságos volt, mert ziher nem veszek külföldi terméket ezután ha nem muszáj.

De ja..Bunkó az anyósod.

2019. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
61%
Milyen jó hogy ezekbe az anyósokba mindenért bele lehet kötni...
2019. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
12es eper bokrocskán nő és nem fán. 🙄😊
2019. máj. 5. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

17!


Az eper és a földieper nem ugyanaz, bár a köznyelv egybe szokta venni.


[link]

2019. máj. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk ez szeder, nem eper, de kinél hogy hivjak
2019. máj. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

A linken ah eperfa termése van, utolsó. Közé nincs a szederhez, ami mellesleg bokron nő. Ha nem tudsz valamit, nem kellene okoskodni.


Foldieper, vagyis szamoca: [link]


Eper: [link]


Szeder: [link]

2019. máj. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!