Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem tudom eldönteni, hogy ez...

Nem tudom eldönteni, hogy ez már az-e?

Figyelt kérdés
Elment a nyákdugóm és hajnal óta 10, majd nyolc percenként fájdogál a hasam és a derekam, ez most öt percekre sürüsödött, de nem fáj annyira nagyon. Teljesen bírható. Mikor kell bemenni a kórházba? Kb. Fél óra alatt érünk be, de míg a férjemet hazariadóztatom a munkából az is kb. Fél óra. A terminusomon túl vagyok. Meddig várhatok, ti mikor mentetek be?
2018. nov. 28. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már riaszthatod a férjedet. Én 5-kor mentem be a kórházba 5 perces de még kibírható fájásokkal, 7-kor spontán megrepedt a burok, 8.20-kor megszületett a lányom.

Könnyű szülést kívánok neked!

2018. nov. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már az lesz. 5 perces fájásokkal indulhattok a kórházba.
2018. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már az lesz :) Könnyű szülést, jó babázást!
2018. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehet indulni. Könnyű szülést kívánok!
2018. nov. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem 2 órája 5 perces fajasaim voltak, akkor mentünk be. Akkor hazakuldtek, hogy még sehol sem tart a dolog, majd úgyis érezni fogom, ha be kell menni. Végül az éjszakát 5 perces fajasokkal kínlódtam végig, reggel 7 körül repedt meg a burok, akkor hirtelen 2-3 perces fajasaim lettek, ekkor mentünk be. Végül fél 12-kor született meg a fiam.
2018. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mizujs Kérdező?
2018. nov. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aznap este hatkor megszületett, minden rendben ment! Egészséges kislány :) köszönöm a ránk gondolást :)
2018. dec. 1. 01:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Örülök, hogy minden rendben. :)
2018. dec. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!