Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » HIPP tejpépeket próbálta...

HIPP tejpépeket próbálta valaki? Jók? Nem csomósodnak? Nem folynak nagyon?

Figyelt kérdés
Milupát vettem, de pár perc után nagyon folyik. Ha több port teszek bele, akkor jó, még sűrű, míg megeszi, de akkor már több port tettem bele, mint amennyit előír.
2019. máj. 13. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én több fajtát próbáltam (Hipp, Milupa, Babylove, Babydream). Mindegyik folyt, ha az előírt mennyiséget raktam bele, szóval én nem a leírás szerinti vízmennyiséggel készítettem. Kimértem a port, majd tetszés szerint adagoltam a vizet hozzá.
2019. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem folyik a Hipp, én mondjuk szemmértékre szoktam belepakolni a port meg sem néztem a leírás mennyit ajánl. Nyugodtan tegyél bele többet mint amennyit a leírás ír, semmi baj nem lesz belőle.
2019. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont ma próbáltam a hipp natur grizét. Nem híg, es pont ugyan ugy csinaltam ahogy az adagolás írta. Az se hátrány hogy szerintem jó íze is van. Próbáltam a sinlacot is, az nagyon rossz, es ha elkezd hűlni felhígul.
2019. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!