Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nagyon nagy problemam lenne a...

Liána27 kérdése:

Nagyon nagy problemam lenne a kislanyom 3honapos es nem akarja elfogadni a tapszert mit csinaljak?

Figyelt kérdés
mar a doktorno irt fel tobb fajtat is es o elutasitja Adtam neki foralt tejet es azt pedig elfogadta 3alkalomkor kapot de viszont tegnap este meg a szeklete kicsit veres volt es most nagyon megvagyok ilyedve mar nem szeretnek adni neki tejed De akkor mit csinaljak hogy fogadja el? 😭

2019. máj. 15. 11:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
akkor valamennyit legalább eszik,én fiam nem fogadott el semmi tápszert,szó szerint,szerencsére volt anyatejem.ő amugy cumisüveget se fogadott el,cumit se onnantol hogy elkezdett jönni a foga,annyira fájt neki(pohárbol probáltad itatni,sok babának könnyen megy(abbol a régi fajta kávéscsészéből leginkább)amugy nem kicsi 3 honaposan ahhoz hogy foga legyen
2019. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

"Az meg, hogy nem vagy képes megnézni a fogínyét mindent elmond rólad. "

Szerintem hiába nézi, ilyenkor azért általánosságban elmondható, hogy csak a fogcsírák mocorognak azaz hiába nézi nem látja.

2019. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
59%

22


A kérdező 10-es válaszára írtam.Ha foga jön az látszik a fogínyén,duzzadt,kis bevérzés szerű ,,nyom" van.Ha nem látszik duzzadtnak akkor a fogcsírák mozognak azokat valóban nem látja.Viszont marad a véleményem nem jutott első gyerekes anyaként se eszembe ,hogy akár dobozos akár forralt tehéntejet adja a gyereknek, ha nem volt étvágya, fogtam aztán vittem orvoshoz..És nem, nem itt kérnék tanácsot akkor se ha véres volna a széklete fontosabbnak érezném, hogy orvos lássa.Nonszensz.

2019. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ebben egyet értünk...
2019. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
64%

Legalább 100 féle táp van forgalomban, ha nem több, ne adj neki tehéntejet. Forralva sem!!!!

Probald a lactogent, vagy van valamelyiknek a banános azt szoktak meg szeretni a babák, de a tehéntejjel teszed a legrosszabbat szegénnyel.

2019. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!