Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Babakekszet mikortól adtatok...

Babakekszet mikortól adtatok pépesítve?

Figyelt kérdés
1 hónapja megy a hozzátáplálás. Védőnő szerint tegyek babakekszet a gyümölcspürébe. Ti adtatok már 1 hónappal hozzátáplálás után? Gluténtartalma miatt kérdezem. Ha igen, mennyi kekszet daráltatok bele?
2019. máj. 23. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A glutént 4-7 hónapos kor között célszerű bevezetni a későbbi gluténérzékenység elkerülése végett. Én nem babakeksszel vezettem be, hanem Detki cukor stop keksszel, de tökmindegy. Először fél kekszet reszeltem gyümölcsbe, aztán pár napig egyet, aztán akármennyit.
2019. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En 7 heten keresztul vezettem be a glutént. 1 kávéskanál grízt főztem meg vízben, es azt adtam az ételéhez.
2019. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, 6 hónapos korában vezettem be a glutént. A tízórai gyümölcsébe reszeltem egy fél babakekszet. Ezt 1 hétig csináltam. Majd vettem 7 gabonás tejpépet és 1 mokkáskanállal tettem a gyümölcspüréjébe minden nap. Majd jött a tél, áttértem az üveges bébiételekre és ott már olyanokat vettem amibe alapból volt glutén. Pl. Sárgabarack babakeksszel
2019. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló! Egy kérdésem enne hozzád :) Írtad hogy 7 gabonás pépet vettél, és azt tetted a gyümölcspürébe. Így simán bele lehet tenni? Vagy előtte ezt a pépet vízben kell elkészíteni és úgy beletenni?
2019. máj. 23. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb az elejetol adtam glutent mindegyik gyereknek, nem azt mondom, hogy az elso naptol, de kb a masodiktol.

6 honaposan kezdtem oket hozzataplalni es mar a gluten bevezeteset is javasoljak elkezdeni hamar.

2019. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Csak úgy simán, 1 mokkáskanállal kimértem és belekevertem a langyos gyümölcspüréjébe. Vártam egy percet és adtam is.
2019. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként pont itt tettem fel én is ugyanezt a kérdést régebben. 🙂

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__etele..

2019. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!