Én aggódom túl?

Figyelt kérdés
Az egész család azzal csesztet, hogy miért nem adok a 9 hónapos babámnak zöldséget a sós, ételízesítős levesből. Mert hogy az a cél, hogy azt egye, mint mi, ne az h élete végéig külön főzzek neki. Igazából a véleményem nem fog változni, nem fogok neki full sós, delikátos zöldséget adni, csak érdekel a véleményetek, illetve az, hogy ki mikor adott a saját ételéből a gyereknek. Az a baj, hogy anyukám kB 3 kockát meg egy csomó delikátos rak a levesbe, és azon hisztizik, hogy mér nem jó az a gyereknek.
2019. jún. 6. 07:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

6,5 honaposan kivettem a tanyeromrol, amit ettem :D De direktbe nem azt adtam neki, 1-2 eves kora kozott alltunk at, etelfajtatol fuggoen. Ez az elete vegeig kulon fogsz neki fozni szoveg mi? Nem lehet kibirni azt az idot, ameddig te ugy dontesz, hogy adsz neki? Az amugyis tele van izfokozoval, egeszseges, felnott embernek sem valo gyakori fogyasztasra, mi egyaltalan nem hasznalunk, neha a dm-es bio vegetat szoktam nagyon ritkan, de teljesen eleg, ha en magamtol befuszerezem, magunknak sem fozok azzal, nemhogy a gyereknek. Egyebkent mi blw-ztunk, nem purevel kezdtuk, paroltam meg nyersen adtam az eteleket, aztan szep fokozatosan egyre tobbet a mienkbol, bar nalunk ennek az etelerzekenyseg is volt az egyik oka.


Neked, felteszem, igenyed lenne ra, hogy te donthetsd el masok rabeszelese nelkul, hogy mikor mit adsz a gyerekednek, anyukadnak meg talan arra, hogy erezze, hogy elismerik a foztjet/a sajat korabbi gyerekkel kapcsolatos etetesi donteseit, ilyesmi lehet a hatterben, en rajerdeznek, hogy mi az az igenye/szukseglete, ami nem teljesul azzal, hogy a gyereknek nem akarsz adni a levesebol, mert arra mar lehet reagalni, mas modokat talalni, hogy teljesuljon.

2019. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*kivette
2019. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Anyám is rá van cuppanva a delikátra,de én életemben nem vettem soha,másképp főzök,nem szeretem a mű dolgokat.Egyedüli amit néha veszek,a húsleveskocka,esetleg néha beledobok egyet a levesbe,de ennyi.Sót is épp annyit,hogy ne legyen sótlan,és édeskésebb maradjon a zöldségek íze miatt.Te gyereked,nem adsz neki abból a levesből,és ennyi :)
2019. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!