Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetnek ezek a korai terhessé...

Lehetnek ezek a korai terhesség jelei? Aggódom, hogy beteg vagyok

Figyelt kérdés
Sziasztok. Párom 21 én 18 vagyok az előítéletek elkerülése végett, mindketten dolgozunk, én tanulok is. Egy hete nagyjából émelygést, folyamatos fáradtságot (egész nap tudnék aludni) érzek, nem kívánok semmi nehezebb ételt de megeszek mindent. Tegnap megőrültem a gyümölcslevesért és anyósom csinált is, de ez nagyon ritka. Sokat szédelgek, fáj a fejem, szúrkál és fáj az alhasam, székrekedésem van.. mindig együtt voltunk pe-kor és előtte utána pár nappal is, de eddig semmi. Elv ma vagy egy két nap múlva meg kellene jönnie... Nagyon ingerlékeny is vagyok egyébként és szinte semennyire nem kívánom a párom. Ez terhesség vagy mi lehet? (Igen mindent megtudunk adni a kicsinek plusz mindkét részről a nagyszülők és a barátok is támogatnának mielőtt elkezdi valaki)

2019. jún. 3. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem tudjuk megmondani, nekem is volt hogy ugyanezek voltak es ccsak siman meg akart jonni. Majd ha 4 napja kesik tesztelj egyet :) az a biztos
2019. jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Csinálj holnap tesztet. Ha az negatív, akkor háromnaponta, ha nem jön meg. Ha két hete késik és negatív a teszt, menj el orvoshoz. De ezt magadtól is tudni kellene
2019. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Ha már ilyen marhaéretten estél ki az iskolapadból. Nehogy elvégezz egy egyetemet, szüljél az Orbánnak ezer gyereket aztán rettegj a migráncsoktól.
2019. jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kedves utolsónak üzenném, hogy nyáron költözök ki Spanyolországba😀 És nem Orbánnak szülöm, hanem magamnak és a szerelmemnek. A többieknek köszönöm, nyílván tudtam, hogyha késik akkor teszt, de mint fentebb is leírtam, csúszott a ciklusom, pe-m is hamarabb volt...
2019. jún. 3. 10:51
 5/9 A kérdező kommentje:
A másik, hogy szerintem miután van egy szépségipari vállakozásom, nem fogok egyetemre menni, mert nincs rá szükségem, de szerintem egy mesteri kozmetikus oklevéllel spanyolban nem is lesz🤷🏼‍♀️
2019. jún. 3. 10:52
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen terhességi jelek nincsenek még ilyen korai stádiumban. Jó eséllyel még csak most ágyazódott be.


Egyébként ha kiköltöztök Spanyolországba oda megy mind a két család - nagyszülők, barátok, mindenki?

2019. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok! Ne foglalkozz senkivel, negatívkodnak, nàlad sokkal alkalmatlanabbak szülik halomra a gyerekeket. A te dolgod ne vegyék el a kedved ;)
2019. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha ma vagy holnap kellene megjönnie hogy ágyazódott volna be ma?😀 Egyébként kb az egész családom kint él, édesanyámnak ott van cége. Támogatni nem csak a szomszédból lehet🙂 Mindenesetre nincs szükség rá, de jó ha van. Könnyebb beosztani a pénzt amit keresünk. Naptár szerint ma kellett volna megjönnie, eddig semmi🤔 Majd veszek tesztet délután. Utolsónak pedig köszi❤️
2019. jún. 3. 14:06
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
kerdezo,enis 18vagyok parom 24 mi is szeretnenk mar babat ami lassan 1eve nem jon :( beszelgethetnenk facebookon ha van kedved :)) engem is mindig leszolnak ha arrol van szo hogy babat szeretnenk pedig nem masnak szulnem hanem magunknak
2019. jún. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!