Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 11 hónapos babának adhatok...

11 hónapos babának adhatok pl. Kométa extra sonkát uzsonnára kiflivel? 1 szelet az túl sok hús neki? Akkor ebédre már ne kapjon húsos főzeléket?

Figyelt kérdés
2019. jún. 29. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy túl sok hús és patika mérlegen kell kimérni....ha szereti és szívesen eszi, örülj neki, ne diétáztasd!
2019. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy tudom azért van egy határ mennyi húst ehet naponta egy baba. Akkor a szeletelt sonka nem korai? 11 hónapos már ehet?
2019. jún. 29. 21:34
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Egyen amennyi jól esik neki! Úgyis utoléri előbb-utóbb a válogatós, nemevős korszak, addig hadd lakjon jól. Én jelenleg örömtáncot lejtenék, ha jóízűen megenne reggelire a 20 hónapos lányom egy fél, netalán egy egész kiflit. A 4 évesemnek is volt bőven furcsasága, pl tavaly kánikula idején már undorodtam a meggyleves elkészítésétől, de semmi mást nem volt hajlandó a szájába venni... 😃
2019. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy sok! Egy szelet sonka? Ugyan már. Nem 3 hónapos. Közel egy éves, már bőven ehet sonkát. És igen, ebédre is ehet husit utána. Nem cukorról beszélünk, hogy limitálni kelljen.
2019. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ízlik neki, még repetát is kaphat belőle.:)
2019. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se sok, max a sonkát kell jól megnézni, hogy lehetőség szerint minnél kevesebb adalékanyagot, aromát, színezéket, tartósítószert tartalmazzon. A Lidl-nek vannak jó bababarát húskészítményei, ha ennyire szereti esetleg próbáljátok ki.
2019. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem egy éves, ő már nem annyira baba. 😊 Nyugodtan egyen sok húst.
2019. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Én nem a hús mennyisége miatt aggódnék a helyedben...


Összetevők

Sertéshús (80%), Ivóvíz (16%), Étkezési só, Kálium-klorid, Zselésítő anyag (feldolgozott Euchema moszat), Stabilizátorok (trifoszfátok, difoszfátok), Dextróz, Természetes aromák, Antioxidáns (nátrium-aszkorbát), Élesztőkivonat, Tartósítószer (nátrium-nitrát)


Döbbenet a számomra, hogy ez eddig egy válaszban se merült fel. Kb 30 forinttal drágább a LIDL-Ben a mindenféle szartól (ízfokozó, szója, tartósítószer) mentes, 98% hústartalmú gyerek sonka...

2019. jún. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy szelet sonka kb 2dkg. Simán ehet 3 szeletet is!
2019. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor a Lidl-Ben veszek. Egyébként is arra gondoltam mert ott vannak bababarát termékek. Plusz ugye szóját egy éves korig nem is ehet a pici.
2019. jún. 30. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!