Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babámnak attól,...

Lehet baja a babámnak attól, ha tegnap valószínüleg ettem két szelet penészes kenyeret?

Figyelt kérdés
Tegnap délután ettem két szelet kenyeret, amit megnéztem előtte és nem láttam penészesnek, lejárati dátum szerint is még jónak kellett lennie. Éjszaka olyan borzasztó gyomorförcsömre ébredtem, hogy majdnem mentünk az ügyeletre, de 10-15 perc után elmúlt. Ma reggel ismét akartam enni a kenyérből és láttam hogy az összes szelet tiszta penész. Attól tartok, hogy tegnap esetleg nem néztem meg elég alaposan és már akkor lehettek eajta penészfoltok. A gyomrom még mindig kicsit furcsa, de már nem fáj. 25hkm

2017. júl. 8. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nem, max rosszul leszel tőle, de a babának semmi baja ne aggódj.
2017. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

Jajj, komolyan kérdezem, te minek jártál be az iskolába, legyet fogni?


A gyomorsavad mire való? A májad mire való?


Rémlik valami? Oké, nem tanácsos ilyen ételeket enni, de ha már így alakult, kis mennyiségben ezeket a szervezeted elintézi, hiszen erre valók ezek a szervek, hogy megvédjenek minket.

2017. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!