Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Általában mikor szokott...

Általában mikor szokott kijönni az első fog?

Figyelt kérdés
Kislányom 3,5-4 hónapos volt, mikor elkezdett a fogával gyötrődni. De jó pár hete egyáltalán nincs semmi gond. Pedig azt hittük, biztos ki akar bújni a fogacska, főleg hogy több embertől hallottam, hogy 4 hónaposan is elő szokott fordulni ilyen. De ennek semmi jele, pár hét múlva tölti be a fél évet.

2019. júl. 27. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mikor. Ez teljesen egyénfüggő. Nálunk 2,5 hónaposan kezdett el kínlódni a fogakkal a kisfiunk, 5,5 hónaposan már volt foga. 2 éves kora előtt kint volt neki mind a 20.
2019. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiamat is 3 hónaposan kezdte gyötörni, és 6 hónaposan jött ki az elsö kettő. Jövő héten lesz 9 hónapos és most jött ki a 3. és a 4. De végig szenvedte a köztük lévő 3 hónapot is.

Igen, gyerek függő ez is. Nekem 1 éves koromban még egy fogam sem volt.

2019. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 2,5 hónapos, ő néhány napja kezdte. Rágja a cumit, az ujjamat, a saját kezét...remélem hamar kibújik és nem fog vele sokat szenvedni.
2019. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Huhaaa.. Kislányom 3 hónaposan kezdte most 11 hónapos és még mindig semmi.
2019. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobbnak 5 hosan bújt ki, kicsinek 4 hósan. Mindkettő a 6-8 hettől szenvedett vele.
2019. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiunknak 2 hónapos kor körül kezdtek mocorogni a fogacskák 5 hónaposan alul 2 6 hónaposan felül 4 kibújt egyszerre. Most egy éves 16 foggal. De szerintem minden babánál változó.
2019. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A nagylányomnak 11 hetesen kint volt a 2 alsó, a kicsinek 18 hetesen.
2019. júl. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez minden gyereknel teljesen eltero. Az egyik gyerekem eszrevetlenul fogzott, 4 honaposan 4 foga jott es es arra emlekszem, hogy 14 honaposan 16 foga volt.

A masik gyerekkel gyakorlatilag 4-7 honapos kora kozott ulve aludtam a vegtelen szenvedes miatt, 7 honaposan egyszerre jott a 8 metezofoga, viszont utana a tobbivel nem szenvedettennyit.

Most a legkisebb 3-4 honapos koratol produkal tuneteket, de csak 6 honaposan jott az elso foga, egy honapon belul 6 osszesen. Azota eltelt kozel 2 honap, latom, hogy fogzik, par napja szenved vele de semmi jele az ujabb fognak. Lehet ez meg tobb het is...

A baratnom lanya pedig betoltottem az egy evet, mire az elso fogak kibujtak, utana jott a tobbi sorban es konnyeden.

2019. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

A nagynak 6 hónaposan jött ki az első, 1 évesen 7 foga volt.

A kicsinek 7 hónaposan bújt ki, 1 évesen 4 foga volt.

2019. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!