Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Már egy ideje próbálkozunk a...

Már egy ideje próbálkozunk a kistesóval. Az utolsó mensim első napja szept.30 volt. A ciklusom általában 28-29 nap, egyszer volt hogy 32 napos volt. Most 28-29-én kellett volna megjönnie. Szerintetek reménykedhetem hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Párommal október 22én voltunk együtt.Tüneteim:két napja éhség érzet, has szurka megjön érzés voltunk együtt.3 negatív tesz eddig. (28án,30. 01-jén)
2017. nov. 2. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elvileg már ki kéne mutassa a teszt. 2 nap múlva tesztelj még egyet, és akkor az lesz a biztos.
2017. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) nagyon elkeserítő ez a semmit tudás :(
2017. nov. 2. 21:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak 22-én voltatok együtt? Naptár szerint kicsit késői, ettől függetlenül simán lehet belőle baba egy pár nappal későbbi ovuból. De természetes, hogy negatív a teszt, vagy 10 nappal az együttlét után, tesztelni is felesleges volt. Várj pár napot, ha addig nem jön meg, akkor csinálj egy tesztet. Én hétfő reggel tesztelnék. Vagy ha nagyon türelmetlen vagy akkor holnap talán egy HCG vérvételnek lenne értelme, hamarabb jelez babát, mint egy vizelet alapú teszt.
2017. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen sajnos csak akkor mert kész átjáróház lettünk mostanság :/ azon is gondolkodtam hogy orvoshoz megyek már a tesztek után :/
2017. nov. 2. 21:24
 5/11 A kérdező kommentje:
Mensi még mindig sehol már egy hete...has szurka továbbra is megvan megjön érzés is meg krémes folyás..hétfőn tesztelek ha addig se jön meg :/ :) de most már lehetne mensi vagy +teszt mert már meg őrülök :/ :D
2017. nov. 4. 11:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Csudáért nem teszteltél már?
2017. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem negatív.... :/:(
2017. nov. 5. 16:32
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerdán megyek nődokihoz,ott csak okosabbak leszünk... Se mensi,se pozi teszt...
2017. nov. 9. 13:07
 9/11 A kérdező kommentje:
Múltkor nem sikerült sajnos megjött 2 hét késéssel,de tegnap halvány pozit teszteltem és ma is 5 hetes vagyok :) <3 keddre van időpontom nődokihoz :)
2017. dec. 14. 14:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2017. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!