Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ha 4 napig kapott panadolt,...

Ha 4 napig kapott panadolt, az 5. Naptól kaphat nurofent a baba?

Figyelt kérdés
Tehát kombinálva szedheti egy hétig? Egyszerűen annyira fáj a foga, hogy csak úgy tud aludni.

2020. júl. 26. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Én ilyen hosszan nem gyógyszerezném a babát.


A mi orvosunk azt mondta, hogy fogzás miatt, 3 napnál tovább, ne adjunk gyógyszert a babának. Inkább próbáljuk a hűtött rágókát, hűtött vizes rongyit. Esetleg szopi, ha megnyugtatja.

Illetve, írt fel egy rázókeverékszerű szmötyit.

Hasonló elven működik, mint a Dentinox.

De elég hatásos, viszont az íze nem a legjobb.

Esetleg, kérdezz rá az orvosodnál, vagy a gyógyszertárban.

2020. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem egyáltalán nem kellene fogzás miatt begyógyszerezni egy csecsemőt.
2020. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

2hétig kapott folyamatosan.Sem éjjelünk sem nappalunk nem volt. Enyhe túlzással a felső fogsora egyszerre jött ...oké nem mind ,de 5-6illetve 39 fokos láza volt .

Igen tudom vannak azok a gyerekek akiknek meg se kottyan pl a 2. fiam.Nah ezek a szülők mondják azt ,hogy elég a rágóka vagy semmi nem kell, mert van egy kis nyűgösség ,nyáladzás .De sajnos van az az eset amikor a gyereknek igenis szüksége van a fájdalomcsillapításra.

2020. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
mi rendeltünk bickiepegs-et, holnap kipróbáljuk, írok majd, hogy hat-e, mert ma este már az én babámnak is kellett adnom nurofent, mert már a kezemben sem nyugodott meg szegény. :/ én nem akarom gyógyszerezni, főleg nem napokig... a hűthető rágókától már ordít
2020. júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Most sikerült gyógyszer nélkül el aludnia.
2020. júl. 26. 22:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!