Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Hogyan nézitek meg a rágófogakat?

Hogyan nézitek meg a rágófogakat?

Figyelt kérdés
Az összes metszőfog megvan, most már a hátsó fogak jönnének, de nem enged belenézni a szájába. Így sosem fogom megtudni épp mennyi foga van, vagy épp jön-e valamelyik. Azért lenne fontos, mert az egyik bújó metszőfogán volt egy gennyzacskó, amit folyamatosan fertőtleníteni kellett, így félek, hogy nem fogom látni a többinél.
2020. dec. 6. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Játsszátok fogorvosost. Nézze meg ő a te fogaidat, fogkefével meg is moshatja neked stb. Azután cseréljetek szerepet (és fogkefét😄).


Vagy próbáld meg, amikor alszik.

2020. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nevettetem és próbálok kukucskálni befele. Nekünk is kint van a 8 metsző,13 hónapos,ilyen szerepjátékokhoz amit az eggyes írt még kicsi,pedig jó ötlet. Meg az ujjammal próbálom kitapogatni hátha már kint van valamelyiknek a hegye. Máshogy nemigen tudom én se megnézni.
2020. dec. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy 🙃 21 hónapos, utolsó 4 rágó következik. De az ujjam, ha kitapogatnám cápatámadás áldozata lesz. Ha kérem, hogy mondja “á” nem nyitja akkorára, hogy belássak. Pedig a szerepjáték is megy. Ha megnevettetjük még nem látok új fogat. Csak a tünetekre hagyatkozom: kéz ökölig a szájban, harapdálás, étvágytalanság, cumi rágás, indokolatlan nyűgösség.
2020. dec. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ordít, akkor
2020. dec. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
egész jól belátni. Én mindig innen tudom, hogy hol tartunk.
2020. dec. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ordít, szintén :)
2020. dec. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 khniki ***** válasza:
Vagy kacagás, vagy evés közben kukucskálok. De még így sem vettem észre, hogy kibújt az egyik rágófoga... Egyszer véletlenül engedte, hogy benyúljak a szájába, akkor éreztem, hogy ez a kis hegy már jócskán kint van.
2021. febr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!