Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Hígabb kaki 16 hónaposnak...

Hígabb kaki 16 hónaposnak mitől lehet?

Figyelt kérdés
16 hónapos kislányom lassan 1 hete hígabbat, néhanap nyálkásat kakil max 2x egy nap. Bűzösebb mint szokott. Éjszaka sokszor forgolódik, hisztisebb is. 12 foga van már. Reggel, este tejitalt iszik még, azon felül többnyire azt eszik amit mi. Élénk, boldog, játékos a nap 90%-ban.Mi okozhatja a széklet változást?

2020. dec. 27. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Dokinál illett volna rákérdezni ha már 3-4 napja tartott.
2020. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Védőnőt kérdeztem.(szerinte nincs olyan nagy baj, fogra gondol) Háziorvos csak akkor fogad ha nagy a baj. Telefonon ritkán elérhető. De tudom, hogy annyit mondana normaflore.. Hidd el, ha én nem, akkor senki nem keresi elsőre a dokit. Lányomat 3 naposan műtötték, eléggé parázós vagyok.
2020. dec. 27. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Oszom a védőnő véleményét. Mindhárom gyerekem fogzáskor produkált ilyet.
2020. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet a foga. A fiam 26 hónapos, most jött ki a 17. és 18. foga, ugyanúgy ment a hasa mint a többinél.
2020. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!