Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lètezik, hogy 10 hónaposan a...

Lètezik, hogy 10 hónaposan a szemfoga vagy az örlő jöjjön?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kislanyom 10 hó 2 hetes.8 foga van (az összes metsző -> ebből 6 másfèl hónap alatt tört át. Alig evett, beteg volt, hőemelkedése, ment a hasa is olykor olykor. Volt kb. 3 nap pihi ès mindent rág megint főleg a mutató újját. Leginkább a jobb oldalon de nèha a bal oldalt is. Megint alig eszik valamit 2 napja ès nyűgösködik sokat. Èjjel is van hogy felsír. Nem tudom eldönteni hogy a szemfoga vagy az örlő jön-e mert nem igazán látszódik semmi, a hátsókat meg megse engedi hogy megnèzzem. Azt hogy szokták megnèzni? Köszönöm a válaszokat.

2021. júl. 6. 23:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Az örlő lesz az, általában előbb jönnek mint a szemfogak. kislányomnak 13 hónapos korára mind a 4 kint volt, addig volt 2 hónapom kínlódás. Fogmosás közben néztem meg, vagy ha kacagott. Mikor egyik sem vált be, a pelenkázóra fektettem, és a kisujjammal végigtapogattam gyorsan az ígyét több ütemben, még mielőtt megharapna.
2021. júl. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!