Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Van .@akinek a babájának...

Van .@akinek a babájának előbb lett szemfoga mint örlő?

Figyelt kérdés
Hátul is be van dagadva az ínye, de a szemfoga helyén mintha már kezdene is kijönni. Lehetséges?
2020. nov. 23. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
A szemfog általában előbb jön ki mint az örlők.
2020. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kisőrlők után jönnek a szemfogak. De persze simám lehet ritkább esetben fordítva.
2020. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak előbb 2 kisörlő jött ki, ezután hol szemfog, hol a másik 2 kisörlő. Végül a 4 szemfog hamarabb lett meg, mint a 4 kisörlő, azoknak a csücskei között is hetek teltek el egy adott fognál. (Köztes időben nem is szenvedett miattuk)
2020. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnak előbb jött ki a szemfoga, utána az örlők, de nála az örlőfogak helyén még nem is látszott semmi, amikor a szemfog már kint volt.

A gyerekorvos mesélte, hogy volt egy páciense, akinek a szemfogai jöttek ki elsőnek. Úgy nézett ki, mint egy kis vámpír. Írtó vicces volt. Anyuka jól meg is volt ijedve.

2020. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2 őrlő, 2 szemfog, 2őrlő 2 szemfog. Nálunk ez volt a sorrend
2020. nov. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, elnézést én azt hittem ez az alap verzió. Nálunk így volt, meg a két másik kisgyerekes ismerősöknél is hamarabb jött a szemfog. Sosem olvastam utána, úgyhogy bocsi ezt nem tudtam.
2020. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 4 szemfoga kinn volt bőven az őrlők előtt :)
2020. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!