Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Okozhat a fogzás ilyen kiütèst?

Okozhat a fogzás ilyen kiütèst?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 14 hónapos lesz a gyermekem, ès hètfő óta az arcán de leginkább csak az egyik oldalon jelentek meg apró piros "rücskös,èrdes, kiütèsek, a szája alatt is van 1-2 de az arcán több, illetve volt a hátán is 2-3, meg a kis lábszarán combján viszont ezek nem pirosak csak èrdes. Pelenka kiütès is kijött neki elèggè de azt helyre hoztam 2 nap alatt. Fogzik erősen, sokat sír miatta, örlők ès szemfogakat várjuk. Soha nem volt rajta semmilyen kiütès, 8 hós kora óta kap tejtermèkeket illetve 12 hós kora óta tejjel kèszült èteleket. Nem tudom kajához kötni, de lehet felhalmozódott a szervezetèben?!

Beteg is volt, antibiotikumot kapott de már előtte kezdődtek a pöttyök. Az arcát bekentem soducreammel, es olyan èrzès mintha dörzspapír lenne de nem grízes a kiütès, hanem mint írtam mar piros apró.Tudok kèpet feltölteni ide valahogy?



2021. okt. 14. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Képküldés.com
2021. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2021. okt. 14. 12:20
 3/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, van egy alkalmazás (MedInnoScan), egyfajta online bőrgyógyászat, azt nem tudom, hogy országosan lefedett-e, de hátha a Ti lakhelyetek szerint területileg illetékes bőrgyógyászat is regisztrálva van...egy próbát megér.

Fényképeket kell feltölteni, nekem még aznap jött a lelet.


A képek alapján nem hinném, hogy a fogzáshoz volna köze, de csak azért mondom, mert testszerte vannak a kiütések. De nem vagyok orvos.

2021. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez valamilyen allergiás reakciónak tűnik inkább. Vagy valami kaja (vagy összetevő, pl glutén), vagy valami olyasmi, ami a bőrével érintkezik: mosó- vagy tisztítószer...
2021. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amikor kapta az antibiot, nem látta a kis arcocskáján a doki a kiütéseket? Elég szembetűnőek.


A pelenkakiütés is így nézett ki? Csak mert esetleg megpróbálhatnád azzal kezelni, amivel a pelenkakiütést (nyilván, ha nem csak popsira használatos szer volt).

2021. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Telefonon konzultaltunk az orvossal így írta ki az antit is. Aznap reggel lett 1-2 pötty, majd este kapta elsőnek az antit. Azóta meg csak erősödtek. Azt mondta az orvosunk, hogy a vírus vège ez, így ürül ès az antibiotikum felerősíthette ezt. ( Elèg règóta szenvedünk ezzel a vírussal/1 hónapja/) kenem neki soduval vagy bepanthennel ez kezdi leszárítani neki. Ezt az alkalmazást kipróbálom, fizetős vagy esetleg ingyenes?
2021. okt. 14. 23:20
 7/11 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam az alkalmazást, de azt az iranyitoszam ès születèsi èv alapján nincs elèrhető rendelő :(
2021. okt. 14. 23:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Jajj de sajnálom, hogy nem jött be az alkalmazás tipp. ☹

A házidoki látta fotón a kiütéseket? Ha nem, küldd el ezeket a képeket email-en neki, hátha mond rá valamit, ha meg tanácstalan vagy bizonytalan, menjetek bőrgyógyászhoz (általában beutaló se kell), 2 perc alatt végeztek és Te is megnyugodsz. 😉

2021. okt. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Több anyukával beszèltem akiknek hasonló tünet volt, ès valóban vírus így ürült ki a szervezetből. Ha 3 heten belül elmúlik vírus, ha nem akkor más.Kap fenistil cseppet meg kenem neki :)
2021. okt. 16. 00:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Mielőbbi gyógyulást kívánok! 😊
2021. okt. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!