Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzastol lehet laz?!

Fogzastol lehet laz?!

Figyelt kérdés
Sziasztok egy eves kisfiam 38,4 a láza (37,8) levonva. Érzem h meleg a feje és a kis mellkasa. Most ez fogzas?! Nem tudom eldonteni mert egyéb baja halistennek nincs,de tényleg sokszor lázas (2havonta) miert van ez? Vigyem orvos?! 35fokban pancsolt meleg vízben kint,árnyékban. Már arra is gondoltam h nem e attól?! :( felek hogy vlmi baja van :( doki holnap lesz.
2022. jún. 23. 18:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzateszem jön a foga, mivel már áttörőben van az ínyen,de már kint van a teteje és nyugos is,egyebkent étvágya van,inni iszik,játszik. Jó kedvű
2022. jún. 23. 18:36
 2/5 anonim ***** válasza:
hőemelkedés igen, láz nem.
2022. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egy három napos láz nevű betegség. Ha csak láz van három napig utáni meg kiütések akkor az az.

De lehet benyalt valami vírust.

Én elvinném dokihoz, nemrég a fiamnak is csak láza volt amúgy semmi nem látszott rajta, elvittem és kiderült hogy be van gyulladva a mandulája. Sose jöttem volna rá. Inkább egy felesleges út a dokihoz, minthogy szenvedjen.

2022. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

En azt olvastam nagyon sok helyen, hogy nem.

Azonban az en kisfiam minden egyes alkalommal éjjelente lázas lesz, amikor elkezdenek jönni a fogai (párban szoktak neki), volt mar, h reggel is lázas volt. Ezen kívül semmi baja nem volt (mármint a szörnyű fajdalmon kívül). Ez 2-3 napig tartott. En is gondoltam a 3 napos lazra, azonban sosem lettek kiutesei utana.

2022. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami vírus. Gyakori, hogy pont fogzáskor betegszik meg, valahogy megkavarja a szervezetét.
2022. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!