Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Babám 7 hónapos. Még 1 fog...

Babám 7 hónapos. Még 1 fog sem bújt ki,de már zavarja őt. Ma pl csak azután aludt el miután bekentem a fogínyét.Lehet jön már a foga?

Figyelt kérdés

Bár már egy ideje zavarja,de türhető volt. Viszont ami engem aggaszt,hogy tegnap kis szinten de elkezdett menni a hasa. A popsi is emiatt kipirosodott. Kicsit nyügösebb de semmi más. Illetve ma nem akart aludni. Ez tényleg csak a fog miatt van vagy valami más áll a háttérben?

Ui: nem szaladok egyből dokihoz,mivel kis mértékben megy a hasa és tudtommal fogzáskor ez normális. Kérlek erősítsetek vagy cáfoljatok meg. Köszönöm!



2022. szept. 6. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megerősítelek 😁 Az én lányomnak is 7 hósan bújt ki az első foga, hiába voltak már többször fogzós tünetei, meg fogzós kakija. Valószínűleg nálatok is ez van. Ha más baja is lenne persze úgyis viszed dokihoz.
2022. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is voltak ilyen tüntek, aztán elmúltak, visszajöttek, és a többedik kör után jelent meg az első fogacska. Az ínyfájás tipikusan szoptatáskor jelentkezett, abban nyilvánult meg, hogy egy-két szívás után újra és újra elengedett bánatos képpel. Aztán bekentem az ínyét, és utána tudott rendesen szopni. Egy idő után már a tubus látványára is felvidult. Gyanús, hogy jelentős részben a gél édes íze segített inkább.
2022. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Szerencsére egyéb tünet nincs,jókedvű,nagy étvágyú. Csak már jó ideje lappang nála ez,de ma nagyon kevesett is aludt. Gondolom már közel járunk.

Amúgy igen,a tubus megpillantásakor már ő is örül,pedig nem kap sokat. Ugyan így van a rózsamézzel is. 😊

2022. szept. 6. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lányom is kb 6 hónaposan ezeket produkálta pár napig. Biztos voltam benne, hogy fog. Elmúlt. Azt megint ugyan ez, megint elmúlt. 8hónapisan jött ki az első 2 egyszerre.

Most 1 éves. Ez a 4 hónap alatt vagy 5-6x tuti volt ilyen. Ma is pl, vagyis 3 napja.

De azóta foga nem jött ki.

2022. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a fogzás folyamata beindulhat-leállhat újra és újra, míg végül megjelenik a fogacska.
2022. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!