Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Normális, hogy ennyi foga jön...

Normális, hogy ennyi foga jön egyszerre? Még nincs 7 hónapos!

Figyelt kérdés

Lent már kibújt teljesen 2 mikor 5 honapos lett.


Most kb 10 nap leforgása alatt áttört még 3 felül és egy áttörni készül. Nem sok ez egyszerre?!


Egyébként jól viseli, kis pirosság itt ott meg nyáladzik, de ugyanugy nevetgél és alszik.


2020. dec. 13. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha azt válaszolja neked itt most négy-öt anyuka, hogy nem normális, mit csinálsz, visszanyomod a fogakat? 🤷🏻‍♀️
2020. dec. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg kell e szólni valakinek? Orvos lássa?
2020. dec. 13. 12:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️ Nem. Teljesen rendben. Minden gyermek más. Nincs tankönyvi gyermek.
2020. dec. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak az én fiamnak is ilyen tempóban jönne. Most jön az első örlője (15 hós). 3 hónapja be van durranva az inye és egy hete csupa nyűgös. 😞
2020. dec. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtatást.


Eleinte én is örültem, csak kicsit megijedtem hogy nem lesz ez probléma így? Hónapok alatt kellene jönniük aztán mivel első baba, kicsit aggodalmasabb vagyok.


Utolsó, kitartást!

2020. dec. 13. 12:34
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

4!

Három fogorvos is mondta nekem, hogy ha egy éves kora után kezdenek jönni a fogak annál tatosabbak lesznek, plusz ilyenkor már több a helyük.

2020. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6. Köszönöm. Ez legalább pozitív. Habár a metszői mind kint voltak 1 éves korára
2020. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!