Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Esetleg van képe babája...

Esetleg van képe babája innyéről fogbújáskor?

Figyelt kérdés

A babám innye piros kissé duzzadt és egy fehéres pöttyött látok.

2 hete nagyon szenved vele, talán már lassan túl vagyunk, vagy ennél durvabbnak kell kinéznie, hogy itt legyen az idő..

Elso gyerek, első fog el vagyok veszve.


2023. ápr. 10. 21:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi a hülye megfogalmazásért, de vagy 5x át kellett írni mire ki tudtam tenni a kérdésem. Remelem azért érthető.
2023. ápr. 10. 21:58
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyáltalán nem nézett ki durván az ínye, egyszer csak észrevettem, hogy mi az ott a szájában?! Mondjuk nyáladzott és tömte az öklét, ebből sejtettem, hogy valami lesz.
2023. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Úgy látszik akkor szerencsénk van ebben is haha. Az én babám könnyekkel sír úgy faj neki :(
2023. ápr. 10. 22:09
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

szegény :( próbáljátok ki valami gélt.



az én gyerekemnek ilyen volt, de ez, mint kiderült,nem a fogzastol volt.

[link]

2023. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sajnos hasonló van az én babámnak is. Metsző fog hellyém, fura is, hogy az akart először bújni. 😞
2023. ápr. 10. 22:44
 6/16 anonim ***** válasza:

Az én babámnak minden foga előtt 1-2 hétig olyan az ínye, mintha egy piros borsó lenne beleágyazódva. Utána, amikor először látszik a fogacska, akkor az nem egy pötty, hanem egy kis csík, az egyértelmű, hogy a kis foga. Mint itt a képen jobbrább lévő fogacska.

[link]

2023. ápr. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hmm, akkor ez biztos nem a fog 😞
2023. ápr. 11. 09:02
 8/16 anonim ***** válasza:
Képet nem tudok,mert még sajnos nincs a lányomnak se.:/ viszont kitartás! Nàlunk most 9 hónapos,de kb. 4-5 hónaptól ilyen pár naponta előjön pár nap/hét, amikor fogzós széklete van, ömlik a nyála de valami brutál módon,a két keze csak bent van,alig eszik, és iszonyatosan nyűgös,visít. Mikor már éjjel se alszik és a gél se ér semmit,kap fájdalomcsillapítót,de olyan neki,mintha már jönne erre semmi :/ másnap abbamarad és indul a pár nap nyugi majd újra. Iszonyat megszenvedi,nem tudom mikor lesz kint az első így,mert már én olyannak láttam 2 hónapja is.:D Volt hogy vagy 3 hétig ez ment,akkor volt egy durvább nap is,na mondom tuti most,de nem.. jött pár nap nyugalom.
2023. ápr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8# vagyok,ja és amiket kipróbáltunk gélek sajnos semmit se érnek,max 10 perc.:/
2023. ápr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Innye, hinnye!! 🤣


*ínye

2023. ápr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!