Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzástól van hőemelkedése a...

Fogzástól van hőemelkedése a babámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 napja áttört az 5 hós kisfiam bal alsó foga, majd tegnap a jobb alsó is. 9 orakor szokott elaludni és 2 óra körül ébred enni, ma viszont elég nyugtalanul aludt, éjfél körül visszse tudott aludni :( onnantól kezdve ébren vagyunk. Észrevettem, hogy elég forró a buksija, levonva 37,7 a hője, tudom, hogy ennyinél még nem csillapítunk, de adtam neki flamborint mert nagyon nyűgös volt, most aludt csak el.

Apukája beteg szerda óta, nekem és kisfiamnak semmi bajunk nem volt... szerintetek tőle kapta el vagy ez a fogzással jár? Honnan tudom?



2023. szept. 2. 05:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha eszik és jó kedve van nem ordít meg "vergődik ilyesmi akkor nem kell lázát caillapítani sem csak kb 39 fok nál.DE! Pl ha már sír stbsrb és 38fokos a láza akkor lehet adni neki mert nem érzi jól magát.

Én még 1x csillapítottam csak lázat mert akkor már majd 40 fokos volt.

Nem értek eggyet azzal hogy fogtól nem lehet lázas mert minden baba-gyerek más.

2023. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Most megint kellett adnom neki :(

37,7 levonva. Most NUROFENT kapott.

Kegyetlen gyomoridegem van 😭😭

Első baba, rettentően félek.

2023. szept. 2. 16:54
 13/17 anonim ***** válasza:

NYUGI!


egy oltás után is előfordul majd ilyen. A babádnak semmi baja, csak fogzik valószínű. Amíg "taknyot" nem kell szívni, hogy kapjon levegőt addig légy nyugodt.

2023. szept. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs nyugi!Nem kapott oltást pl?van olyan oltás ami 2 hét múlva okoz lázat pl.az a lénywg 40 fokos láza ne legyen

11#

2023. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De 37,7re miért adsz neki? Az nem.is láz még. Nyugodj meg! Mit fogsz művelni, mikor valóban beteg lesz? Ezzel ügyeleten is csak kinevetnének.
2023. szept. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Voltunk este ügyeleten mert bedugult az orra, levegőt alig kapott. Apukája covidos...este derult ki, szoval nála is az lehet.

Viszont az orrából nemsok minden jön, a torkán van a váladék. Ha sír felszakad és elég ilyesztő... ügyeleten meghallgatták, tüdeje tiszta.. nem a hőjét csillapítom, hanem ha nyűgös akkor adok neki

2023. szept. 3. 10:46
 17/17 A kérdező kommentje:
Oltás 1 hónapja kapott
2023. szept. 3. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!