Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Éhes lenne? Tapasztalat?

Éhes lenne? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Kislanyom 14 honanapos, ejszaka nagyon sokszor kel, sirva. Nehezen alszik vissza. Napkozben semmi baja.

Mar nem nagyon szopizik este, eddig furdes, vacsi utan mindig megkinaltam de mar nem keri.(tapszert soha nem kapott)

Ha felkel ejszaka, vizet iszik, es neha rateszem mellre, kicsit sziv utana megnyugszik.

Mivel mar nem nagyon szopik, igy tejem is alig van mar.

Anyosom folyton azt mondja, azert kel fel mert ehes...valoban az lenne?

Olyanokat mondd,hogy adjak neki tehen tejet...

(Egyebkent jön a foga is)


2023. szept. 16. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Degeszre is tömheted vacsorával, ha még nem ért meg az ébredés nélküli alvásra.
2023. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha éhes lenne, többet küzdene a cicin (vissza tudná szaporítani a tejet magának valószínűleg). Valószínűbb, hogy a foga miatt nyűgös, közelségre vágyik, erre jó megoldás a cici.


Ha napközben nem eszik rendesen a foga miatt, akkor jobban fölmerülne, hogy éhes éjszaka, de akkor is azt gondolom, többet próbálkozna a cicin, nem nyugodna meg gyorsan, és szaporodni kezdene a tejed.


Ha gondolod, adhatsz neki tehéntejet, baja nem lesz tőle. De szerintem nem oldana meg semmilyen problémát.

2023. szept. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!