Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ezek vajon már csak az áttörés...

Ezek vajon már csak az áttörésre váró kisfogak?

Figyelt kérdés
[link]
ápr. 6. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Ha még nem bujt ki neki akkor igen. 😊
ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Még nem bújt ki, csak fura, hogy elsők és fent jönnek, pedig azok így tudom lent szoktak. És pár napja tetten fel egy képet akkor is a fogáról és akkor még alig látszott valami, most meg már ennyire. És még csak 9 hetes.
ápr. 6. 17:27
 3/15 A kérdező kommentje:

[link]



Ez volt pár nappal ezelőtt.

ápr. 6. 17:28
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

Elso vagyok.


9 hetes? Akkor az nem a foga az biztos. 🫤 nem genny vagy valami?? Hetfon vidd el orvoshoz.🫤

ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fogak, az nem így néz ki, ezek Epstein gyöngyök.
ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem, nem fogak.

ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4! Dehogy genny! Sokat nyáladzik amúgy, de nem fáj ott neki. Azt hittem a foga jön. De akkor ezek szerint ezek maguktól elmúlnak. Hála istennek.
ápr. 6. 17:56
 8/15 A kérdező kommentje:
3! Igen, és nőttek azért hittem azt hogy a foga és bújik ki egyre jobban.
ápr. 6. 17:57
 9/15 A kérdező kommentje:

A lényeg, hogy gondot nem okoznak. Hála Istennek. A fogak kibújàsa meg várhat 🙂.


Köszi a választ.

ápr. 6. 17:59
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az áttörés előtt álló fog nem ilyen. Ott inkább vonalban, csíkban behúzódik, elvékonyodik az íly a fog éle fölött. Aztán egyszer csak éle lesz.
ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!