Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy a lányt váró...

Igaz, hogy a lányt váró kismamáknak durvábbak a rosszulléteik az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ez nem csak városi legenda, de nem tudom... Most sokkal rosszabbul vagyok, mint a kisfiammal voltam.
2023. ápr. 20. 11:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem ez egy bar...ság
2023. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
🤦ne már
2023. ápr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Nővéremnek fáradtsáton kívül nem volt más tünete, egyszer sem hányt, lánya lett
2023. ápr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Fiammal kórhazba voltam vészes hányással. Folyamat álmos/ masnapos voltam (alkohol nélkül persze. Tök az az érzés volt).


Lányommal meg sem éreztem.

2023. ápr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Mindket gyerekemmel ugyanolyan rosszul voltam.egy lany es egy fiu.
2023. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Ez teljesen egyén és terhesség függő. A fiammal az első trimeszterben fáradt voltam és hányingerem volt. Utána tök jól voltam. A lányommal végig hánytam, égett a gyomrom, kimerült voltam.

Nővéremnek 3 fia van, meg sem érezte a terhességeket. Egyik barátomnak 2 lánya van, szintén semmi baja nem volt még az elején sem.

2023. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Nem ebből fog kiderülni, hogy lányt vagy fiút vársz-e.

Nekem amúgy a sós popcorn vált be az első trimeszterben, hetekig csak azt bírtam lent tartani (és nagyon jól is esett). Amúgy fiam van ;)

2023. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Egyéni dolog, hogy ki, mennyire van rosszul. Nekem kislányom van. Terhességi vészes hányás miatt kórházba kerültem. Egyik ismerősöm szintén, pedig neki az első gyermek fiú lett, másodikkal ugyanúgy járt, kislány lett. Barátnőmmel egyszerre voltunk terhesek. Semmi baja nem volt, nem tudta mi az a rosszullét, pedig neki is kislánya lett.
2023. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Kislányom van, sosem voltam rosszul. Ez baromság :)
2023. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyira semmi bajom nem volt, mint a fiúval
2023. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!