Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mit tehetek kislányom könnyebb...

Lakitimo kérdése:

Mit tehetek kislányom könnyebb fogzása érdekében?

Figyelt kérdés

Kislányom 10 hónapos. Már kint van két alsó és két felső foga, nagy nehézségek árán. Nyűgös egész nap, ha tehetné, csak szopizna. Éjszaka sem alszik. Már mindent kipróbáltam:

dentinox, nurofen, panadol, germicid, homeopátiás kúp és gyöngy. Tud valaki valami mást még, ami hatásos lenne?



2012. márc. 18. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Dologél (ez is homeos). De ha az általad felsoroltak nem segítettek, akkor már ez sem nagyon fog.

Az én lányomnál bevált, de lehet, hogy csak ízlett neki. :-)

2012. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég durva lehet, ha a Nurofen meg a Panadol sem hat!

Nyomj a kezébe egy rágókát és én (bár nem írtad, hogy cumizik-e)de bizony benyomnám a szájába :)

2012. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos (vagy nem?) nem cumizik, inni is csak pohárból iszik. Általában az ujját rágja, a rágókákat sem szereti.

Köszönöm a válaszokat!

Majd túl leszünk rajta valahogy...:(((((

2012. márc. 19. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!